Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkování v Nové Peci nebo Kubově Huti


Roman Bazi

Recommended Posts

Když jsem ještě jezdil na vandry dodávkou plnou knížek, řešil jsem občas podobný problém (kde nechat stát auto plné zboží třeba přes víkend) a celkem dobře fungovala žádost u kteréhokoli rodinného domku v místě pobytu - dokonce si za stání na zahradě většinou ani nic nevzali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem ještě jezdil na vandry dodávkou plnou knížek, řešil jsem občas podobný problém (kde nechat stát auto plné zboží třeba přes víkend) a celkem dobře fungovala žádost u kteréhokoli rodinného domku v místě pobytu - dokonce si za stání na zahradě většinou ani nic nevzali.

Medvede dnes bych si cizi auto na zahradu nedal, jednak kvuli pripadnym problemum, typu, nekdo to odrel, vykradl, nebo i z duvodu zda auto neni treba kradene, dnes lidem neverim...... Ale driv to asi nebyl problem :D. Kor kdyz tam byly knihy. Vidim jak takhle odstavuju dodavku plnou LCD :D

 

Roman Bazi: zkus se domluvit s nejakym hotelem, zda by za nejakou uplatu to neslo nejak takto udelat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Roman Bazi: Jak jsi nakonec dopadl? Uběhlo pár týdnů a budu řešit podobný problém. Budeme mít naložené auto a potřebuji ho nechat někde v klidu zaparkované. Nová pec má sice svoje obecní parkoviště za 100Kč na den, ale to v noci hlídané není. Napadlo mě nechat  auto v kempu na břehu Lipna. Kemp nebo lépe tábořiště také provozuje obec a je v provozu od 1.6., ale pochybuji, že správce bude ochotný byť za poplatek hlídat auto... Ještě si zavolám přímo na obec a třeba něco doporučí. Mám čas do začátku července. A možná to nakonec dopadne jak píše Scratch.

Upraveno uživatelem Honza z Nera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvede dnes bych si cizi auto na zahradu nedal, jednak kvuli pripadnym problemum, typu, nekdo to odrel, vykradl, nebo i z duvodu zda auto neni treba kradene, dnes lidem neverim...... Ale driv to asi nebyl problem :D. Kor kdyz tam byly knihy. Vidim jak takhle odstavuju dodavku plnou LCD :D

 

Roman Bazi: zkus se domluvit s nejakym hotelem, zda by za nejakou uplatu to neslo nejak takto udelat :)

Dneska vetsina dodavek NENI popsana, tzn. nikdo netusi co je uvnitr. Ta myslenka parkovani u hotelu ci penzionu je podle mne dobre realizovatelna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave, nikdo netusi co je uvnitr, co kdyz je to atentatni dodavka? Auto uplne cizyho cloveka bych si na zahradu proste nedal. Podle me ta domluva s hotelem bude v dnesni dobe schudnejsi varianta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi - opět reakce, kterou se vůbec nebojím nazvat paranoickou (nebo že by ještě stále pozůstatek vlivu ABL?) - každopádně Tě můžu ubezpečit, že fakt nejsi takovej pupek světa, aby měl nějakej terorista potřebu u Tebe na zahradě parkovat dodávku plnou výbušnin. Až budeš mít zahradu vedle Hradčan nebo u letiště, Tlemelína či jiné - STRATEGICKY VÝZNAMNÉ - lokality, pak bych byl ochoten možná i chvilku váhat - ale stejně bych se Tě snažil uklidnit, páč naše česká kotlina je zajímavá maximálně pro Rusy, kteří by nás rádi opět ovládali - zbytek světa ani netuší, že nějaká ČR existuje. Pokud se ale jedná o kus louky kdesi u Paky, pak věz, že o něm žádnej terorista nemá ani tuchu (natož aby tam hodlal umístnit cokoli výbušného).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medo neni to paranoia. Mozna to tak vypada ale clovek jedouci na vylet dodavkou u me pusobi prinejmensim rozpaky. Kdybys mel nejaky pozemek tak na to mozna budes nahlizet jinak. Jak muzes vedet ze to ustajene auto neni treba kradene? Ja bych si proste auto ani jakoukoli jinou vec na pozemek od uplne neznameho cloveka na zahradu v dnesni dobe, nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...