Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Koupě Peugeot 307 jako náhrada za Peugeot 205


OK406

Recommended Posts

 Jejikož zde není vlákno Inzerce, jak bylo na starém fóru, tak jsem si dovolil napsat tento nový příspěvek. Snad se za to nebudou na mě admini zlobit.

K věci: rodičům končí tento měsíc platnost TK na jejich Peugeot 205. Bohužel, rez vykonala svý a nemá cenu do Peugeot 205 investovat finance. I když s Peugeot 205 1.8 D r.v. 1988 byli moc spokojený :super !!!

 Proto by se místo Peugeot 205 koupila Peugeot 307 HB v benzinu, jelikož jezdí krátké trasy max. 35 km. Motor asi 1.6i 80 kW, 4 dv.!  3 dv. NE !

 Proč 307? Rodiče jsou staří a navíc mají špatné záda a u 307 je vyšší posed!!!  Uvažovali jsme i o Peugeot 206.

 Požadavek na výbavu: A/C, př. okna v el. ......

Co se týká financí, tak do 50.000,-Kč.

Pokud by jste prosím o něčem věděli, tak dej te vědět. Děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale my tady inzerci máme :)   Ja měl z tveho puvodniho přispěvku pocit že chceš rady ohledně auta pro rodiče, ne inzerát

 

A co se tyče dotazu, měl bych jen takovou poznámku, 307 bych nedoporučil z jednoho duvodu, oproti 205 je to to nejhroznější co Peugeot vyrobil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, toto nemyslím jako přímo 100% inzerát. Chci zde probrat a popřípadě i poradit a to ve věci náhrady současného vozidla 205 za 307 popřípadě 206. A to jak ohledně motorizace, tak i typu. Dříve tu byla rubrika inzzerce, kde se dalo ,,diskutovat". Snad jsem to napsal srozumitelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale my tady inzerci máme :)   Ja měl z tveho puvodniho přispěvku pocit že chceš rady ohledně auta pro rodiče, ne inzerát

 

A co se tyče dotazu, měl bych jen takovou poznámku, 307 bych nedoporučil z jednoho duvodu, oproti 205 je to to nejhroznější co Peugeot vyrobil

Osobně mám 307 SW, najeto 300tkm a naprostá spokojenost, není to zrovna "drivers car" ale na běžný ježdění naprostá spokojenost, vysokej posez, spousta místa, luxusní variabilita interieru, panorama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba se kouknout po Partneru/Berlingu? Jen v této cenovce možná bude problém, aby to mělo dvoje šoupačky. 

http://auto.bazos.cz/inzerat/47443401/Peugeot-Partner-1majitel-vyborny-stav.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/47306987/Peugeot-Partner-2HDi-.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/46987654/Prodam-Peugeot-PARTNER-PANORAMA-20-HDi.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/46949798/Peugeot-Partner-20HDI-Serviska-Bez-Investic.php

http://auto.bazos.cz/inzerat/46206868/Peugeot-Partner-moznost-odpoctu-DPH-nova-STK.php

 

Táta má Berlingo a je s ním nadmíru spokojen. Chtěli jsme takový vůz i pro dědu, ale bohužel finanční limit byl mnohem níže, proto se koupila 106. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jezdil jsem 4 roky berlingem a že by to bylo extra velký auto bych neřekl. Je vyšší ale to je tak všechno tím že má kola v rozích karoserie tak je obratnější než některé osobáky. Bývalka jezdila v té době combikovou xsaru a ta měla o dost větší kufr než berlingo. Tatík v tý době čekal na operaci obou kyčlí a bingo bylo jedno z mála aut kterým se mohl přemisťovat. A myslím si že rodičům by stačilo i s jedněma šoupačkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Partner/Berlingo je podvozkově 306tka, takže to odpovídá velikosti 307. Jenom je to prostě hranatá krabice. Ale osobně si myslím, že do své 306tky dám více věcí než táta do Berlinga. :D

Ale je to samozřejmě na tobě, co zvolíte. 

Upřímně, mnoho prostředků nechcete investovat, tak snad se nějaká 307 zadaří ... aby to nebyl špatný kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jezdil jsem 4 roky berlingem a že by to bylo extra velký auto bych neřekl. Je vyšší ale to je tak všechno tím že má kola v rozích karoserie tak je obratnější než některé osobáky. Bývalka jezdila v té době combikovou xsaru a ta měla o dost větší kufr než berlingo. Tatík v tý době čekal na operaci obou kyčlí a bingo bylo jedno z mála aut kterým se mohl přemisťovat. A myslím si že rodičům by stačilo i s jedněma šoupačkama.

přece píše,že Partnera/Berlingo nechce,tak proč totok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že jsem četl že P/B nechce ale napsal jsem mu to z toho důvodu protože jsem s B jezdil a nepřišlo mi to až tak velký jak se toho všichni bojí. A třeba si to může přečíst i někdo jiný kdo váhá mezi 307 a P/B a hodí se mu zkušenost někoho kdo s tím jezdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...