Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Luciferka dojezdila :-(


MatrixArwen

Recommended Posts

Charlie1- jo byla to krasavice. Doma jsem měla týden dovezený nastříkaný stříbrný kliky, kdyby někdo měl zájem. Ty už jsem nestihla přehodit.

 

 

Přední blatník mám v kufru :D Pošlu ti ho po částech poštou a dveře nevím. Nárazem jsou posunutý, že nejdou zavřít, ale vypadají, že jim nic není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale vítej v realitě. Před zimou jsem vyklízel garáž, prakticky všechno na tyhle auta skončilo ve sběru, řadu věcí nechce nikdo už ani za odvoz. Pokud máš zájemce o vůbec nějaký díl, tak mu jej vyndejte, budete z toho mít aspoň něco. Za 15tis celek by to bylo neprodejné, i kdyby tam ty ukradené díly byly, poslední tahle auta, co jsem kupoval na díly, byly míň rozbité než tohle, kompletní, a i tak byly max. za 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vezmu dvere pravy zadni dvere a chrom mrizky topeni, na Gronholmma se vykasli :D. Pojedu na chalupu s vlekem v patek rano, kdyz se domluvime, tak bych to rovnou vyzvedl :D

 

a co se tyka odtahu.......... tak me tenkrat normalne pojistovna v sobotu v sest vecer oznamila, ze odtah motorky jen jejich partnerem a k autorizaku nebo jejich partnerovi, jinak nic...... takze mi ty kurvy normalne nechali stat motorku cca 6 hodin normalne u silnice, jsem cekal ze prijedu a nikde nic, ale jeste tam byla..... ale tenkrat me ta pojistovna tak nasrala, ze jsem s nima skoncil.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, asi bych mel zajem o ty pravy zadni dvere pokud jsou ok, klidne bez okna a tapecu,..... pokud je teda stahovatelny automatem a ne svihadlem :D

pak ty mrizky topeni, pokud chce gronholmm jen ten chrom, tak mu ho necham, ja potrebuju ty mrizky, protoze ty co jsem si vzal naposled, tak jsou stejne popraskany a nedrzej tam :(

no a pokud to bylo nemux tak ovladaci panel u ridice na predni a zadni okna vc ovladace na zrcatka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...