Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Luciferka dojezdila :-(


MatrixArwen

Recommended Posts

Stalo se to v pátek v 20:00, pak jsme řešili  odvoz bráchy do nemocnice. Sháněli nějakej odtah a všichni nachcaný, když byl ten hokej. Jsme doufali, že nikdo se toho netkne. Co šlo to jsme vzali. Teď už neřeším. Hlavně, že je brácha ok. Ještě jsme řešili s policajtama...kreténi..někdo je zavolal a jak byli "ohleduplní".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo, já tomu rozumím. Protože když dojde k takovéto zátěžové (stresové) situaci, potřebuješ nejvíce pomoc a nikdo nemůže, protože všichni sedí doma u telky a "nachcaný", tak nervy tečou a příjezd policie na místo, když ji nikdo nevolal, tak možná byla situace ještě více vyhrocena, možná padala i drsnější slova...co já vím...nebyl jsem u toho. Škoda auta, ještě minulý týden jsem ho zahlédl v Jičíně u Tesca na výpadovce z města směrem na Novou Paku a říkal jsem si, jak je ta Luciferka furt krásná. :( Je to škoda, ale třeba se najde někdo, kdo to ještě bude chtít dát do kupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co odtah z povinného ručení? Hlavně, že je v pořádku brácha. Pokud není poškozená třetí osoba, újma na zdraví, tak PČR nemusí být.

Velká škoda tak krásné 406 :( !

Král je mrtev, ať žije král = co bude za náhradu luciferky?

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak interiér je ok a světla, zadní náprava, výfuk..tam toho je...

 

Třeba se Charlie1 ozve:-)

 

Odtah z povinného ručení, nic jsem neplatila. ale někdo je zavolal, takže už to tam museli vyřešit a že vznikla škoda na komunikaci, že se ten svah bude muset opravit :D

 

Dave_K...dík za tip. Tak já vžydycky věděla, že je to spolehlivý auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se to v pátek v 20:00, pak jsme řešili  odvoz bráchy do nemocnice. Sháněli nějakej odtah a všichni nachcaný, když byl ten hokej. Jsme doufali, že nikdo se toho netkne. Co šlo to jsme vzali. Teď už neřeším. Hlavně, že je brácha ok. Ještě jsme řešili s policajtama...kreténi..někdo je zavolal a jak byli "ohleduplní".

Jestli jí brácha řídil "nachcanej", tak po propuštění ze špitálu dopobručuju pověsit za koule mezi futra a pořádně rozhoupat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj škoda ji...bylo to pěkně vozítko.....

Bohužel jak psal oddie ma to cenu srotu na pude mam jeste dily co zbyly ze 406 co sem mel na dily,mam je tam uz jen ze mam 406 a je zbytecny to vyhazovat obcas se neco hodi,az 406 dojezdi odvezu to do srotu....

Jak je na tom pravy predni blatnik a riducovi dvere?kdyz by to bylo za rozumnou cenu vzal bych:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...