Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samo si přidává plyn a plive


Stenly51

Recommended Posts

Ahoj, mám dotaz, mám 106 1.0 a mám problém (resp. nekolik problemu). Za 1.- Kdyz nekam dojedu poprve ze dne,tak šlape krásně,ale asi jak se zahřeje tak pak jedu někam dál,ale po nastartování mám neutrál,a po nízkých otáčkách najednou jako by si sám přidával plyn, což ve finále skončí tím že motor bud po docela slušným klepáním celýho auta chcípne nebo občas začne smrdět jakoby se pálily vlasy.Když přidám plny tak nizky otáčky nebo taky chcípne,což musim opakovat. za 2.-Když už se rozjedu,tak musim kolikrát opakovaně sešlápnout plny až na zem aby začal táhnout (NĚKDY PŘI 5 STUPNI JAKOBY MU DOŠLA SÍLA A PROSTĚ NEJEDE.) A poslední dobou mi při tomhle všem jakoby začne plivat nebo kašlat nebo jak to říct. Moc se v autech nevyznám, nějak mě to minulo ale rád bych to opravil. Prosím moc o radu Vás zkušenější. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec jestě když jsem měl Renault Clio tak jsem měl podobný problém sice nesmrdělo jako vlasy :D ale bylo to podobné jako to dělá tobě,byla to vadná váha vzduchu a prej se tím nějak rozhodila směs,tak mi to řekl mechanik v servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...