Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 1,9TD, delsi starty


jack

Recommended Posts

Zdravim

pri startech, at studene,nebo teple auto dlouho trva nez chytne.

Postup: zapnu klicek,nazhavim, po zhasnuti zaveni cca 5s pockam, pak startuju a chytne tak za 3s.

Kdybych necekal tich 5 s, po nazhaveni takl to trva dlouho.

Vim ze je to tim umisteni naf. filtru

nejde to nejak vychytat

dikys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus,já bych řekl že padá nafta nebo odešla nějaká žhavící svíčka.Naftu zkus tím ze zapumpuješ a mrkni jestli někde neuniká,často to bývá z přepadových hadiček u vstřiků.Dobbé žhavící svíčky poznáš tak že je všechny odpojíš(vyndáš spojovací kabel),vem zkošečku,plusový kontakt dáš na baterku a mínusový přilož k malému závitu žhavící svíčky.Žárovka se musí rozsvítit,když ne tak je KO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek, mam HDi asi mesic a pul a resim podobny problem ...

mozna ze to ani neni problem, ale je to \"normalka\". Me chyta motor az tak na 3-4 pretoceni tj, do 1sec po otoceni klickem. Ale sluzebni oktavka TDI zretelne rychleji :( neboli okamzite ....

Posledni rana jsem vypozoroval, ze kdyz otocim klickem, tak zhaveni jenom problikne,.. tak na 1/2 vteriny .... pak kdyz pockam cca 3-5 vterin chytne to na 4 protoconi motoru ...ale kdyz necekam ani vterinu, tak to chytne malem okamzite ...

.. nasednut, pootocim klickem, reknu jedna a startuji ...

je to tak spravne?

V budejovickem peugeot servisu jsem se na to ptal, ze po ranu mi to startuje dlouho (kdyz jsem cekal tech 5 sec) ale odpoved byla, \"kdyz to nastartuje, tak je tam zbytecny stourat\" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nereste tu zhaveni, kdyz je jasne napsano, ze to startuje dlouho teple i studene. Teply motor nezhavi, nebo alespon zhaveni nepotrebuje. Muj odhad by byl taky, ze ti pada nafta, vyzkousej si to jednoduse, vem si pruhlednou hadicku a zapoj mi mezi filtr a cerpadlo, zda tam nemas bublinky a taky uvidis jestli ti nafta pada nebo ne. Za pokus to stoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...