Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím o radu s hodinama a tlumičema.Děkuju


Kakamil205

Recommended Posts

Zdárek pánové,dokázali by jste mi poradit jestli do těhlic u TD zasadim tlumiče z MI16.Chci to trochu níž,nemam to do lesa :D chtěl bych tam dát tlumiče tak i pružiny,ty stávající sou vyteklí.

A potom řešim problém s hodinama.Mam tam docela široký,přijde mi že by měli ukazovat i venkovní teplotu,ale mě bohužel nefungujou.Když shánim jiný,tak všude maj jen malej displej a velkej konektor,já mam malej.Auto má krom ABS všechno :D

 

Děkuju,už jsem bezradnej,405 je fakt pro mě novinka.Dřív to byla samá 205,tak to měl člověk najetý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim,že to nebudou komplikovat a padnou tam všechny tlumiče.Jinak mi ten průměr můžeš prosím změřit,Venkovák bude moc rád :D  Ale co mysleli tima hodinama by mě ještě zajímalo.A ono to tim ani nekončí,protože nevim zda origo anténa je ve střeše nebo vysouvací na zadním blatníku,mam právě obě :D a takových věcí je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdar, Těhlice je stejná, tumiče ti budou normálně pasovat :-)
Co se týče hodin, tak u novýho modelu ty delší skutečně ještě ukazují venkovní teplotu. Čidlo teploty je v pravém zrcátku. Pokud ty hodiny nemůžeš sehnat, tak jsou tušim stejný i ve 306 :-)
A origo anténa je ta na střeše :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...