Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vymena chladiacej kvapaliny


NorbertUK

Recommended Posts

kdys nevis, naco pak komentujes?

No, nechci se vám plést do přívětivého rozhovoru, ale uraženost u tebe asi nebude na místě. Vzhledem k tomu, že nemáš v podpisu o autě vůbec nic, nebude jednoduché napsat objem náplně ani postup výměny. Pokud to někdo dokáže, tak smekám.

Proto asi ten koment od Laďa. A předpokládám, že byl myšlen s nadsázkou, nikoliv však mimo mísu. :-)

Omlouvám se za  :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nechci se vám plést do přívětivého rozhovoru, ale uraženost u tebe asi nebude na místě. Vzhledem k tomu, že nemáš v podpisu o autě vůbec nic, nebude jednoduché napsat objem náplně ani postup výměny. Pokud to někdo dokáže, tak smekám.

Proto asi ten koment od Laďa. A předpokládám, že byl myšlen s nadsázkou, nikoliv však mimo mísu. :-)

Omlouvám se za  :xvul

Uz jsem pridal podpis, zapomnel jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdříve napíšu, že jsem to na 508 ještě nedělal, ale HDi jak HDi :myslim , otevřeš expanzku, vypustíš obsah spodní hadicí na chladiči, naliješ vodu a propláchneš tak dvakrát třikrát, pak naliješ novou chladící směs, připrav si cca 6 litrů a odvzdušníš na hadici k topení (za motorem), první dny po výměně sleduj stav v expanzce, popřípadě dolij

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdříve napíšu, že jsem to na 508 ještě nedělal, ale HDi jak HDi :myslim , otevřeš expanzku, vypustíš obsah spodní hadicí na chladiči, naliješ vodu a propláchneš tak dvakrát třikrát, pak naliješ novou chladící směs, připrav si cca 6 litrů a odvzdušníš na hadici k topení (za motorem), první dny po výměně sleduj stav v expanzce, popřípadě dolij

Diky moc ja jsem myslel ze ci neni na chladici alebo hadici neaky vypousteci sroub tak musim vypostit cez odpojenou hadici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...