Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VIN problém


Sniper17

Recommended Posts

Raději nevědět.

Ve VIN je zakódován i rok výroby, viz google. Nicméně - raději nepátrej a buď rád, pokud současný VIN není v databázi hledaných. (V databáze hledaných je zřejmě původní VIN tvého auta.) Jinými slovy, moc o tom nepiš na internetu a ani nezveřejňuj VIN, aby ho vyhledávače nenašly.

 

Anebo jsi to opsal s chybou a je zbytečný poplach.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele s těma VINkama a zveřejňováním trochu opatrně ....už na mě kdysi vyjel jeden borec z druhé strany republiky,že ta moje kára je jeho bývalá ,která mu kdysi kdesi zmizela .

Já tomu můžu a nemusím věřit...

J si dohledal od dovozu do Čr aspoň historii ,jak to cestovalo přes STK s km , servis ,kde si na to auto vzpomněli......borec to pak vzdal ,dál to neřešil .Mě to sice hlava nebrala ,jak se může verze asociál s jiným motorem a jinou barvou,pod kterou dál nic není jen pozink podobat verzi o 8kW vyšší v plný palbě s jinou barvou....

 

Začal jsem s ním řešit markantní věci na tom autě ,kde co je umístěný,výbava ,dodělávky a vzdal to .

 

 Ale milý to není . Takže s těma Vašima veřejnýma VINkama tady ,kdo má jakou výbavu a pod .....zahráváte si. Vyhledávače a podobný serbel ,co si tady pamatuje skladbu vět ,čísla ,kombinace ...na tohle je to ideál.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...