Jump to content

VIN problém

Sniper17
 Share

Recommended Posts

Zdravím mám dotaz jen tak ze srandy jsem zkusil prohnat vin netem a proč mi 3ze3 ruznych stranek hlásí že mám auto z roku 2003 a přitom mám 1997 asi jde o prd ale jen by mě to zajímalo  :D

Raději nevědět.

Ve VIN je zakódován i rok výroby, viz google. Nicméně - raději nepátrej a buď rád, pokud současný VIN není v databázi hledaných. (V databáze hledaných je zřejmě původní VIN tvého auta.) Jinými slovy, moc o tom nepiš na internetu a ani nezveřejňuj VIN, aby ho vyhledávače nenašly.

Anebo jsi to opsal s chybou a je zbytečný poplach.

Edited by P607Olda

hele s těma VINkama a zveřejňováním trochu opatrně ....už na mě kdysi vyjel jeden borec z druhé strany republiky,že ta moje kára je jeho bývalá ,která mu kdysi kdesi zmizela .

Já tomu můžu a nemusím věřit...

J si dohledal od dovozu do Čr aspoň historii ,jak to cestovalo přes STK s km , servis ,kde si na to auto vzpomněli......borec to pak vzdal ,dál to neřešil .Mě to sice hlava nebrala ,jak se může verze asociál s jiným motorem a jinou barvou,pod kterou dál nic není jen pozink podobat verzi o 8kW vyšší v plný palbě s jinou barvou....

Začal jsem s ním řešit markantní věci na tom autě ,kde co je umístěný,výbava ,dodělávky a vzdal to .

Ale milý to není . Takže s těma Vašima veřejnýma VINkama tady ,kdo má jakou výbavu a pod .....zahráváte si. Vyhledávače a podobný serbel ,co si tady pamatuje skladbu vět ,čísla ,kombinace ...na tohle je to ideál.

Edited by myšut