Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto roku 2006


Tornado

Auto roku 2006  

  1. 1. Auto roku 2006


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Pred par dny mi prislo na mail, ze se opet blizi soutez Auto roku 2006.

Hlasovat se muze uz nyni a to TADY.

V nabidce je i Peugeot 107 a Peugeot 1007, ktery jsem volil ja. Kdyby slo ale jen o vzhled, tak bych volil Passata.

Hlasovani je zdarma...

Anketa: Pokud by jste se rozhodli dat vas hlas Peugeotu, ktery by to byl?

[upravil dne 10.11.05 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze jsme v Cechach, urcite vyhraje neco \"levnyho\", takze ac se mi libi CLS a dalsich par aut (Passat se mi zrovna vylozene nelibi), tak jsem naklik Focuse. Myslim, ze ma nejvetsi sanci na vyhru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Protoze jsme v Cechach, urcite vyhraje neco \"levnyho\", takze ac se mi libi CLS a dalsich par aut (Passat se mi zrovna vylozene nelibi), tak jsem naklik Focuse. Myslim, ze ma nejvetsi sanci na vyhru ;)

že by měl větší šanci na výhru, páč někomu hnízdí v garáži???:myslim:D:D

Já bych určitě dal hlas Pašíkovi (Passatu), to je auto mých snů - samozřejmě až po 807čce

Jó - až budu mít 807čku a Helča 1007 na popjíždění na nákupy, tak si na Vás, bando, možná někdy vzpomenu

:papa:roker:papa:roker:papa:roker:papa:roker:papa:roker:papa:roker:papa:roker:papa:roker:papa:roker:papa:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

jaká je ta 107čka?já měl za to když to všude píšou že je to jen špatně napsaná 1007čka:myslim:roll

107 - to je ten společnej citrotoyotopiškot, vyráběnej v Kolíně, ale prodávanej za cenu, jako by byl vyráběnej na pozemku minimálně v Paříži pod Vítězným obloukem, a to pouze inženýrama s minimálně 20letou praxí - jinak si cenu prostě vysvětlit neumím!!!!!

No a 1007 - to je revoluční nákupní taška, vyznačující se zejména použitím šoupacích bočních dveří. Cena taky není z nejnižších ale aspoň za tu cenu nabízí zajímavé a dlouhou dobu okoukávané auto, s kterým naše drahé polovičky budou u marketů dělat jen parádu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Crack

jaká je ta 107čka?já měl za to když to všude píšou že je to jen špatně napsaná 1007čka:myslim:roll

107 - to je ten společnej citrotoyotopiškot, vyráběnej v Kolíně, ale prodávanej za cenu, jako by byl vyráběnej na pozemku minimálně v Paříži pod Vítězným obloukem, a to pouze inženýrama s minimálně 20letou praxí - jinak si cenu prostě vysvětlit neumím!!!!!

No a 1007 - to je revoluční nákupní taška, vyznačující se zejména použitím šoupacích bočních dveří. Cena taky není z nejnižších ale aspoň za tu cenu nabízí zajímavé a dlouhou dobu okoukávané auto, s kterým naše drahé polovičky budou u marketů dělat jen parádu!

no tak to to mám pomotaný,měl sem za to že 1007 je z kolína a má šoupací dveře taky,ale když sem ji viděl na živo,tak žádný neměla,takže ted se to vysvětluje:D dík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to prislo a taky jsem hlasoval...myslim ze to vubec neni o tom ktery auto je opravdu \"auto roku\" ale o to ktery auto z koncernu VW je to prave pro letosni vitezstvi...a pac tam neni ochcavka tak sem tipnul prassata :D nedelam si iluze ze by 1007 nebo trojkovy bawor moh byt autem roku :D sponzori jsou sponzori :P takze lvum zdar...a tem dvoum obzvlast :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

taky mi to prislo a taky jsem hlasoval...myslim ze to vubec neni o tom ktery auto je opravdu \"auto roku\" ale o to ktery auto z koncernu VW je to prave pro letosni vitezstvi...a pac tam neni ochcavka tak sem tipnul prassata :D nedelam si iluze ze by 1007 nebo trojkovy bawor moh byt autem roku :D sponzori jsou sponzori :P takze lvum zdar...a tem dvoum obzvlast :papa

Na autorevue.cz jsem cetl, ze ve Skotsku vyhral prave ten BMW řady 3...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1007.

hodne zajimave autitko. jsem si jej prohledl jak mel mistni pežó servisni dny a musim uznat, ze me moc zaujalo. neni tak male jaxe zda (samozrejme kufrioska je ciste symbolicka), vnitrni prostor je zajimave reseny, pod prednim sklem to ma obrovskou odkladaci plochu s takovym sikovnym neklouzavym materialem, dvere jsou taky super a celkove se mi libi i vnejsi design. na vozeni po meste supr.

107? nesmysl. za ty penize, zadny uzitek. navic skarede auto bez kufru. zlata 106!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem hlasovala pro HONDU CIVIC, myslím, že je to moc povedené autíčko,ani malé ani velké, tak akorát. Jinak tady z těch dvou pežo?áckých krasavců se mi po pravdě řečeno nelíbí ani jeden, ale když už, tak 107=nákupní taška na kolečkách:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

že by měl větší šanci na výhru, páč někomu hnízdí v garáži???:myslim:D:D

Ale no tak, Medvede, prece bys me nechtel narknout z takhle levny propagandy! :D Ja mam proste jen za to, ze kdyz titul \"Nejkrasnejsi auto CR\" muze vyhrat Oktavka (ac je pekna, tak precijen vuci ostatnim krasavcum malinko, ehm, zaostavala), tak Auto roku proste bude neco relativne dostupnyho :). A jestil si mam vybrat mezi Fiatem, Peugeotem nebo Fordem, tak rikam Forda, protoze tech tu z techhle tri jezdi jednoznacne nejvic ;). Mimochodem - toho jsem si zacal vsimat pote, co jsem si toho jednoho taky poridil do garaze. Nikdy mi nedoslo, co tu jezdi Fordu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...