Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

lpg


Milhouse

Recommended Posts

Predpokladam, ze to auto ma jeste najezdit mnoho kilometru. Jinak se Ti prestavba nevyplati (naklady na prestavbu, narocnejsi udrzba, drazsi emise,...).

Jinak motor se tim vyrazneji nenici. Pry LPG vice \"zere\" tesneni pod hlavou, ale znam auta, ktera maji najeto opravdu hodne desitek tisic km a v pohode.

Dotazy Ti zodpovi na diskusi o LPG na Pandore (http://www.pandora.cz/lpg).

Me osobne se 206tka zda byt hodne mala na prestavbu (pokud to neni SW). Prijdes o nejake misto v kufru (bud nadrzi na LPG nebo rezervou, pokud budes mit toroidni nadrz misto rezervy). Ja bych ale toroid nechtel, protoze je mensi nez klasicka valcova nadrz a musis kazdou chvili k pumpe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mluví za vše. Na autoškolní felicii jsem měnil motor po ujetí 300 000 km (slovy třistatisíc kilometrů) jízdy na LPG. Pořád v pohodě startoval, na dálnici uháněl 150-160 km/h (podle nálady) a spotřeba do 10l plynu ve výcviku. A důvod výměny? Prostě už zanechával \"pachovou stopu\" a papkal olejík. Podle mě to jsou trošku fámy, že plyn ničí motor. :D:super:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obsah 1,4 8ventil.Po předělání na LPG bych jezdil hodně,takže by se mi ty investice vrátily určitě a taky nejbližších 7-10 let nic novýho neplánuju,pač půjdou investice do stavby.Takže tzv.jezdit dokud nás STK nerozdělí ;) Hlavně mě zajímaly ty názory jestli se neničí motor.Napadla mě snad možná ještě jedna otázka,zda nepříjdu o záruku na karoserii,když si nechám dát to LPG.?

PS:Jo a díky všem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...