Přejít na obsah

Milan P

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Milan P

 • ID člena 7321
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  1999

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Česká Třebová
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Milan P

  Zadní tlumič

  Dobrý den, mám 206 1.1 typ HFZ 44,1 kW rok výroby 1999 a vyjíždí mě zadní tlumič z gumového ložiska spodního oka. Musím ho vyměnit celý a nebo se dá vyměnit jen to gumové ložisko? Za radu děkuji.
 2. Milan P

  pneumatiky

  Objednal jsem si přes internet nové pneu Barum Brilantis 175/65 R14 82T a včera mně přišly (DOT Y6PE AV2E 0608 E4). To znamená, že jsou vyrobené v 6 týdnu roku 2008. Mám je vrátit (reklamovat), když jsou přes 2 roky staré. Za radu děkuji. M. P.
 3. Milan P

  alternátor

  Alternátor poslali v opravně na repas kde měnili diody (cena repasu 2 500 Kč), nedobíjel, teď dobíjí, ale píská. Řemen je napnutý správně. [upravil dne 12/12/09 Milan P]
 4. Milan P

  alternátor

  Po repasu alternátoru vydává pisklavý zvuk. Předtím ne. Drážkový řemen volný není. Mohly by to dělat nová ložiska než se zaběhnou (pokud je tam dali), nebo něco jiného ? Za radu děkuji.
 5. Milan P

  Vyhřívání zadního okna

  Po zapnutí vyhřívání nejde jedno topné vlákno. Podle knihy Jak na to se na jeho spojení má použít běžný vodivý lak. Stříbřenka to není, ta nevodí. Neví někdo jaký je to lak a zda se dá koupit. Za odpověď děkuji.
 6. Milan P

  laková tužka

  Nevíte někdo, jestli se dá sehnat laková tužka přímo u Peugeotu, nebo musím do lakovny pro namíchaný odstín? Za radu děkuji.
 7. Milan P

  Řazení P206

  Většinou vypadne jedna z páček řazení (č.3), a proto nedrží ten kloub. Mně stála jedna 800 Kč originál. Vyměnil jsem jednu a za měsíc vypadla druhá. Po výměně obou v pořádku. Originál byly z umělé hmoty, nové dělají z kovu.
 8. Milan P

  Peugeot 206 - vratné páčky řazení

  Moc děkuji, ale potřeboval bych vědět kde je koupím nebo objednám. Nějakou adresu (internetovou nebo normální). V katalogu KeLLy a jiných jsem to nenašel. Nevím jak to vyhledat. Za radu děkuji.
 9. Prosím o radu, kde sehnat vratné páčky řazení (viz obr.) k převodovce MA 5. Horní mně neustále vypadává, je asi ze silonu a už je vychozená. děkuji. Peugeot 206 1.1 44kW 2/1999
 10. Milan P

  špatný příjem FM

  Mám krátce Peugeot 206 a autorádio 2030 (orig.). Naladím stanice FM ty nejsilnější a hraje výborně. Za jízdy (třeba po pár metrech), se všechny nepravidelně ztrácí a někde zas hrají, i v místech kde jiná autorádia hrají normálně ( v jiném autě). Kabel k anténě jsem kontroloval a napájení to nedělá (kazeťák hraje normálně). Za radu děkuji.
 11. Při slunci se odráží palubní deska v čelním skle. Zkusil jsem palubovku natřít matným prostředkem na interiér, ale moc to nepohlo. Nevím zdali je to normální, je to nepříjemné. Za radu děkuji. Peugeot 206.
×