Jump to content

Ferdauc

User
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Ferdauc

 • ID člena
  68042
 • Rank
  Reader
 • Birthday March 1

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jirkov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrý den. potřeboval bych zjistit výbavu vozidla Peugeot 307 SW, r.v. 2008 podle VIN VF33HNFUC85129440 Pokud to někdo umíte bylo by super to vypsat nebo alespoň nějaký odkaz kde to hledat. Děkuji Ferdau
 2. Motor ventilátoru může být napálený a tím pádem bere více proudu než snesou kontakty relé a tim se spečou. Je třeba změřit hodnotu Amper odběru motoru.
 3. Dobrý den. Prosím nemáte někdo schema připojení PANELU VENTILACE pro Peugeot 307 SW Facelift. Jedná se o dvouzonovou automatickou klimatizaci. Mám problém s tím že po nastartování motoru nejde ovládání elektronického odporníku a tím i ventilátoru. Po ujetí několika kilomertů, vypnutí motoru a zhruba po třech minutách nastartování vše funguje jak má. Pokud vozidlo stojí asi 10 minut tak už zase nenaskočí ovládací napětí odporníku které vede právě z panelu ventilace i když na display vše ukazuje správně. Ovládání panelu všemi tlačítky funguje ( display ukazuje každou změnu kterou udělám, ale řídící napětí odporníku nikde.) Koupil jsem i knihu jak na to ale tam je shema které vúbec neodpovídá k tomuto vozidlu. Pokud by někdo měl celkové zapojení (nebo odkaz na stránky) celého vozu tak by to bylo super.
 4. Děkuji za odpověď. Taky jsem to typoval na motor ventilátoru protože i během jízdy je napájení 12V. Zítra ho vyndám a prověřím.
 5. Dobrý den. Koupil jsem ojetý Peugeot 307 SW r.v.2008 a potřeboval bych poradit kde hledat. Ve vozidle je automatická klimatizace a na ovladačích ventilátoru topení či klimatizace vše ukazuje správně. Když zadám jakýkoli stupeň otáčení ventilátoru tak se nic naděje. Po vypnutí motoru a zhruba po 10 minutách opět nastartuji vše běží jak má. Připadá mi to jako když příslušné relé vždy nesepne (ale nevím kde ho hledat) nebo uhlík v motoru ventilátoru. Pokud máte někdo s tímto zkušenost odepište.
 6. Tak už jsem to vyřešil. Zajel jsem do servisu Peugeotu a servisák přines chytrou krabičku kde svítila žlutá Ledka. Při zmáčknutí tlačítka na DO se má rosvítit ještě zelená ale nic. Servisák řekl že je DO nefunkční tak jsem z Čínskejch stránek WISH objednal dva nové ovladače i s elektronikou pro Peugeot 307.(cena za oba ovladače 160Kč) Když přišli nechal jsem vyfrézovat drážky do planžet dle starého klíče což bylo asi nejdražší. (a400Kč) Poté jsem zajel do Peugeota kde mi k vozidlu přihlásili všechny klíče i s originálem bez Do. (500Kč za přihlášení všech klíčů) Tak teď mám zhruba za 1500Kč funkční tři klíče z toho dva s DO. (Jeden originální klíč vám vyrobí za 2500-3500Kč)
 7. Dobrý den. Koupil jsem Peugeot 307 SW a nefunguje zamykání ani odemykání DO. Při koupi v bazaru mi řekli že je asi slabá baterie. Po výměně baterie a aktivaci ve vozidle DO stále nejde. Náhodou jsem ale přišel na to, že DO asi funguje protože při dotyku klíčku se spínací skřínkou a zmáčknutí zamykání či odemykání auto zamkne i odemkne. Zablikají i směrovky jak má být. Bez kontaktu se spínací skřínkou nic. Poraďte. Děkuji za odpovědi. Ferdauc
×
×
 • Create New...