Přejít na obsah

K610i

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli K610i

 • ID člena 57549
 • Hodnost
  Nováček
 • Datum narození 23.7.1993

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 607

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Martin
 • Stát
  Slovenská republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. K610i

  Nejde klima

  Nachádza sa pod palubnou doskou, niekde ako sú klapky na kúrení, na trubkách od klímy, neviem ale presne kde, menili mi to v peugeote.
 2. K610i

  Nejde klima

  Nazdar, ja som to vyriešil, bol to nakoniec ten dvojcestný ventil, alebo expanzný ventil, niekto ho volá tak a niekto tak, podarilo sa im ho vymeniť bez demontáže palubnej dosky a klíma ide ako má.
 3. K610i

  Zvýšená teplota oleje

  Z toho čo popisuješ ako ti stúpa teplota mi to príde presne ako u mňa keď sa mi to zadieralo na kľuke... Koľko kilometrov si najazdil od vtedy čo si si všimol že máš vyššiu teplotu oleja?
 4. K610i

  Zvýšená teplota oleje

  Myslím že medzi hlavami by mal byť výmenník voda/olej, možno skúsiť vyčistiť alebo vymeniť ten.... A ak by sa to fakt zadieralo ako to bolo v mojom prípade, tak kľuka ako náhradný diel samotná neexistuje, iba kompletný blok motora, kľuka, ojnice, piesty...
 5. K610i

  Zvýšená teplota oleje

  Olej som menil vždy po 10 000km, hladinu som kontroloval aj ručne podľa mierky a hladinu som mal vždy medzi polovicou a maximom. Na niektorých 2.7 sú zlé kľuky, keď pozrieš aj auta na predaj tak je plno 407, 607, C5, C6, Jaguarov S-type, XF atď... so zadretým motorom na kľuke, niektoré motory čo sa zadreli nemali ani 200 000km.
 6. K610i

  Zvýšená teplota oleje

  Ja som mal podobný problém, teplota oleja sa držala vyššie ako u teba, pri rýchlej jazde sa dostávala až k 140, predtým sa mi budík držal presne v polovici. Trvalo to takto cca 2 mesiace až teplota oleja vyletela až cez 140, motor začal klepotať = zadretý na kľuke. Snáď to nebude tvoj prípad.
 7. K610i

  Nejde klima

  Zdravím páni, Na 407 coupe 2.7 hdi 2007 riešim problém s klímou. Chladivo v nej je, kompresor spína, sahary fungujú, klapky v palubnej doske boli vymenené ale klíma nechladí tak ako má a nefúka z nej studený vzduch ako by mal, pri veľkých teplotách vonku klíma vôbec nestíha. Trubky od klímy pri motore sú iba vlažné, nie studené ako by mali byť. V diagnostike je jediná chyba snimáč vlhkosti vzduchu v interiéri auta (ukazuje vlhkosť vzduchu asi 9500%) ktorý je ale v peugeote ako nedostupný diel a nikde ho neviem zohnať. Myslíte že by ten problém s chladením mohol spôsobovať ten snímač vlhkosti alebo je treba hľadať príčinu niekde inde? Nezdá sa mi že kvôli snímaču vlhkosti v interiéri by boli trubky pri motore iba vlažné.
×