Přejít na obsah

RayPro

Uživatel
 • Počet příspěvků

  31
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli RayPro

 • ID člena 55989
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 14.2.1979

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  Pan
 • Město
  Most
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

521 zobrazení profilu
 1. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  Bohužel je to tak, kdyby si to nenapsal ty, tak bych to asi znova napsal, že jsem ten typ člověka. Je také pravda, že to okno moc nepoužívám. A zase si nemyslím, že 2500 Kč nebo kolik to bylo, zase není tolik.
 2. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  Už jsem to dal do kupy. Propájel jsem to, přesto hodil smršťovačku a je to. Nakonec mě to nestálo ani korunu. Jinak u té stahovačky se mi rozkočily snad všechny plastové díly a přetrhlo lanko. To že prodávají náhradní díly k těm stahovačkám vím, ale po těch letech, co to auto má, jsem si řekl, že tam dám prostě novou. Nejhorší na tom bylo, že ta stahovačka odešla aniž bych jí použil. Jedu a najednou hluk zezadu. Otočím hlavu a okénko dole a nahoru nešlo.
 3. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  Všechno je jednou poprvé :-D Možná to je ten důvod, proč se mi Peugeot neozývá. Jinak já se pokouším co nejvíce věcí měnit origo dílem. Když jsem řešil zadní stahovačku, tak jsem koupil polskou výrobu. Párkrát stačilo stáhnout a vytáhnout a už jsem kupoval novou. Tentokrát origo a už je tam půl roku a perfekt. A to nemluvím, že jsem k tomu vzal ty cvočky na tapec také polské výroby. Už při nasazování toho tapecu bylo slyšet jak se lámaly. Takže při druhém kole výměny stahovačky jsem i ty cvočky koupil origo a zase to bylo OK. Jen dodám, že jsem sám na sebe nadával. A aby toho nebylo málo, tak původně ta stahovačka byla nýtovaná, tak jsem tu polskou taky nanýtoval, takže jsem zase odvrtával. A jen pro info, tu polskou stahovačku jsem úspěšně vyreklamoval (v Autokelly). Origo díly kupuji taky v Autokelly. Mají je za stejnou cenu jako v origo a lépe se z domova objednává. Stačí do vyhledání dát PSA kód a je to. Jen ten kabel jsem nemohl najít, proto jsem objednával přímo od Peugeotu.
 4. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  Já to mám naštěstí tak "dobře" utržený, že to budu moc napojit. Takže konektor tam zůstane ten původní. Já očekával menší cenu toho kabelu. Do cca 500 Kč jsem byl ochotnej dát nový. Proto mě ani tak jednoduchá věc nenapadla.
 5. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  Proč tak jednoduchá věc nenapadla mě. Pořád tu přemýšlím jak koupit nový kabel a přitom napojit to není problém. Na spoj frknout smršťovačku a je to. Díky za nápad.
 6. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  Tohle jsem moc slyšet nechtěl. Tenhle obrázek jsem taky našel. Pořád jsem tak nějak doufal, že hledám špatně. Očividně ne. Jen pro zajímavost jsem zkusil najít podle toho kódu (6575E6) na kolik vyjde ten svazek a málem jsem se udusil. Vyskočila cena 30 tisíc. To by mě zajímalo, proč taková cena. Asi se na to nakonec opravdu vykašlu. A jak psal P607Olda pořádně to zaizoluju a bude to.
 7. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  Tak se mnou Peugeot nějak přestal komunikovat. A proto se obracím na komunitu. Není tu někdo schopný nalézt objednací kód toho dílu? VINko je hned v prvním příspěvku. Pokusil jsem ho najít v servisboxu sám, ale nějak není k nalezení. Vyměnil bych si to sám. Asi na tom toho moc nebude. Díky
 8. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  OK, až to vyzvednu, dám vědět. Byl jsem tam dneska ráno a prej dají vědět. Levné to ale nebude. :-D
 9. RayPro

  Kabel k opotřebení destiček

  Ano konektor tam je, a za ním je to právě urvaný. Podle toho jak to vypadá, tak už asi delší dobu. A popravdě, já jsem ten typ člověka, co mu musí na autě všechno fungovat. Už jsem ten kabel objednal přímo přes Peugeot. Popsal jsem co potřebuju a oni hned věděli o co jde. Každopádně díky za reakci.
 10. Zdravím. Dnes jsem zjistil, že mám utržený kabel, do kterého se připojují kontakty k signalizaci opotřebení destiček. Ten kabel vede někam do motorového prostoru. Zkoušel jsem ho najít v servisboxu, ale nikde jsem ho nenašel. Neumí mi někdo z místních poradit kde to v servisboxu najdu? Případně rovnou zjistit označení toho dílu. Moje VIN je VF36E4HTH21595384. Díky
 11. RayPro

  Nejde klima

  Tak u mě byl nakonec úplně jiný problém. Měl jsem prasklou jednu trubičku. Ale pro její výměnu musel motor ven. Cena opravy byla nakonec stejná, jako by mi měnili ty klapky i se sundáním palubovky. Hlavně že už jede.
 12. Ahoj, Fast Communication mám vyplé a stejně nic. Už jsem se s tím smířil. Naštěstí jsou i jiné ukazatelé, jak poznat regeneraci.
 13. RayPro

  priprava na EMISE

  Tak jsem zkusil ty readness kódy a vyšla mi tam jedna chyba, vlastně ani nevím jestli je to chyba. Nedávno jsem byl v autorizovaným servise na "zprovoznění" FAP filtru. Udělali mi tam i diagnostiku a vše prý OK. Neví někdo, co znamená Components Incomplete? Mám se nějak bát? Za 2 měsíce mě čeká technická.
 14. Přišel mi z Číny nějaký mini Bluetooth adaptér. Moc jsem od něj neočekával. Dokonce mi našel i jednu chybu (P1644) o které jsem věděl už dávno. S FAPlite se pokouší připojit a nakonec nepřipojí. Dal jsem si Torque Pro se kterým spolupracuje perfektně. Udělal jsem si obrazovku, kde mám DPF teplotu, tlak a další drobnosti a podle toho poznám, že regenerace začala a i přestala. Takže jsem nakonec spokojenej.
 15. RayPro

  chybové kody

  Podle obrázků je nepatrně jinej no. Zásuvka na konektor je otočená o 90°. A je tam i cenový rozdíl skoro 3000 u nového, tak asi raději nebudeme riskovat. Ještě uvidím co ten člověk s sbazaru. Podle obrázků by to měl být on, ale místo 1601Q4 má v popisu f00c3p2337, tak taky nevím. Ale i tak díky.
×