Jump to content

RayPro

User
 • Content Count

  47
 • Joined

About RayPro

 • ID člena
  55989
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 02/14/1979

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  Pan
 • Město
  Most
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

883 profile views
 1. RayPro

  Auto netáhne

  Tak jsem se pobavil s mechanikem a byl to senzor tlaku sacího potrubí. Když připojil diagnostiku, tak mu to hned to čidlo nahlásilo. Takže nechápu, co celý měsíc v autorizovaným servise dělali. A ještě si tam řekli 3200 Kč za prohlídku turba. A kvůli tomu jsem s tím autem víc jak půl roku nejezdil.
 2. RayPro

  Auto netáhne

  V pondělí tam ještě jdu s něčím jiným tak se zeptám, co to přesně bylo. Přece jen jsem byl rád, že to zase jede, tak jsem se dál neptal.
 3. RayPro

  Auto netáhne

  Rád udělám reklamu někomu, kdo si to zaslouží. Přišli na to během chviličky a to v servise AUTOOPRAVNA Peleška Most.
 4. RayPro

  Auto netáhne

  Tak jsem se konečně rozhoupal. Auto jsem zkusil dát do jiného neautorizovaného servisu. A hle auto najednou jede. Bylo to "jen" nějaké čidlo. Za 4700 Kč a auto jede. V autorizovaném servisu mi to vyčíslili na více jak 60 tisíc a to ještě bez práce. Myslím si, že je to docela velkej rozdíl. To mě přesvědčilo, že nemá cenu jezdit do autorizovaných servisů.
 5. RayPro

  Auto netáhne

  Zatím nijak. Auto stojí a nejezdí. Pořídil jsem si nové auto (Karoq) tak na to moc nepospíchám. Ale asi bych to měl už dát dohromady. Ještě nevím jak se rozhodnu. Do šrotu ho můžu dát kdykoliv.
 6. RayPro

  Auto netáhne

  Tak teprve teď mi vrátili auto s tím, že mám špatnou podtlakovou regulaci turba a vyčíslili mi to na 61 tisíc. Chtěj měnit celé turbo. 61 rozhodně nedám, to nemá ani to auto cenu. Takže mi nezbývá nic jiného, než sehnat tu podtlakovou regulaci turba.
 7. RayPro

  Auto netáhne

  Díky, neboj, když jsem se tam byl objednat, tak jsem to tam popsal. Ale byla tam už jen slečna na recepci a ta nevěděla a že už tam mechanik není. Ona si to poznamenala, tak uvidíme, ale stejně je ještě jednou upozorním.
 8. RayPro

  Auto netáhne

  Ahoj, při cestě z Chorvatska mi auto přestalo táhnout jak má. Předpokládám, že bylo v nouzáku. Začalo to tím, že jsem si chtěl zapnout tempomat. Po přepnutí na tempomat to hodilo hlášku Cruise control faulty. Potom to hned přestalo táhnout. Na nejbližším odpočívadle jsem nahodil čínskou diag Bluetoothovou a ta mi napsala P0226. Je to něco s polohou pedálu. Má otázka zní. Je to tím pedálem, nebo se mám bát ještě něčeho jiného. Jinak mám 407 2.2 biturbo 125 kW. Již jsem se objednal do Peugeotu, ale musím vydržet 4 dny. Ale nějak mi to nedá, tak se raději ptám. Díky za tipy a rady.
 9. Přesně tak, mělo to smysl. Většina servisů mi na můj dotaz odpovědělo, ať zvážím jestli se to vyplatí. Ale na to jsem se neptal, chtěl jsem vědět cenu.
 10. Tak konečně mám spojku vyměněnou (samotná spojka, ložisko, setrvačník, spojkový válec). Rozhodl jsem se pro značku LUK. Výměna trvala trochu déle, protože nešly dolů šrouby. Byly zarezlé a jeden se musel odřezat. Auto jede konečně jak má, nikde nic necvaká a pedál se vrací jak má. A konečná cena byla 23.500 Kč. V autorizovaném mi řekli 50 tisíc s tím, že se tam může najít ještě něco jiného.
 11. Já tady v Mostě našel jeden servis, kde mi udělají tuto výměnu za 28 tisíc se vším všudy. Potom je tu ještě další servis, kde si řekli 38 tisíc za materiál a za práci 2500 Kč a když si přivezu vlastní materiál, tak chtějí za práci 5 tisíc. Ještě v jiném servise jsem se bavil o značkách spojek. Říkali, že je jedno jakou koupím značku, že je to stejně vždycky LUK, že na to mají jakýsi patent. Jestli je to pravda nevím.
 12. Díky za tip, ale přece jen je to trochu z ruky. Snad nějaký ten servis najdu tady někde v Mostě nebo kolem něj.
 13. Zkusím se pozeptat a uvidím. Každopádně díky za rady.
 14. Já už si cenu zjišťoval. Vešel bych se do 20 tisíc. v autodily-cardo.cz dokonce 17 tisíc za sachs nebo luk. Jen nevím jak by se v servisu dívali na to, že si vezu vlastní věci. A cena 6000 za práci je slušná cena. V autorizáku si za práci naúčtovali právě 12 tisíc a materiál 38 tisíc a ještě vyhrožovali, když se při výměně nevšimnou něčeho dalšího.
 15. Obeslal jsem jsem servisy v okolí. Ještě nemám odpověď od všech, ale v průměru si řekli kolem 35 tisíc. A samozřejmě bych nechal udělat tu spojku komplet, když už by to bylo rozebraný. Auto si právě chci nechat. Jsem s ním spokojenej.
×
×
 • Create New...