Jump to content

Pety

Uživatel
 • Content count

  115
 • Joined

 • Last visited

About Pety

 • ID člena 52315
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 06/17/1953

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chomutov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

637 profile views
 1. Vymezení vůle řízení - repase

  Ony dnešní posilovače mají účinek závislý na rychlosti - při vyšších rychlostech ubírají na síle. Ne na otáčkách. Takže tvůj posilovač má nesouměrný účinek při nižších rychlostech. Zažil jsem to u jednoho Oplíka, kde byl ale čistě elektrický. Prostě se při malé rychlosti nezesiluje účinek na jednu stranu, ale zůstává slabý jako při rychlosti vyšší.
 2. Denne LED svetla

  Pokud se použijí homologovaná světla, tak to nemůže vadit. Je jich na trhu dostatek. Koukal jsem na ty LED H1 a H7 - marně hledám jedinou homologovanou. Všechny jsou "jen pro tuningové účely". Ergo kladívko, s tím se na silnici nesmí.
 3. Denne LED svetla

  Do 307 po faceliftu se hodí kombinovaná světla LED mlhovky / denní, namontovaná místo standardních mlhovek Valeo. Nepořídíte je ovšem za 500. https://exterierove-osvetleni.heureka.cz/keetec-drl-7v-5w/# https://www.heureka.cz/?h[fraze]=drlfog90&min=&max=&o=3
 4. Automatická klimatizace

  Když je v autě vlhko, zapnutím klimy se suší vzduch (kvůli přednímu sklu). Kromě toho jí to prospěje, že se občas proběhne, neusazují se v ní tak rychle plísně.
 5. Automatická klimatizace

  Auto - nejlepší poloha, o nic se nestaráš, Peugeot si zapíná/vypíná klimu nebo topení podle potřeby a sám si reguluje rychlost větráku. To číslo (22°) ti neříká přesné stupně Celsia, spíš tam bývá při chlazení o chlup víc a při topení zase míň. Výrobce říká, že jsou to stupně tepelné pohody. Pokud se ti opotí přední sklo, na chvíli pustíš odpocení předního skla tlačítkem. Pokud cheš topit nebo chladit naplno, otočíš knoflíky na konec - pak je tam Low nebo High, ale to fakt nepoužívám. Nebo můžeš Auto vypnout a nastavit si, co chceš. Nebo když chceš víc foukat, přidáš jen ventilátoru - a když chceš skončit, znova zapneš Auto. Ty teploty pro řidiče a spolujezdce nemá cenu nastavovat rozdílné o víc než o 3°, stejně se ten vzduch v autě smíchá.
 6. Zadní světla

  Vřele doporučuji používat longlife žárovky i do zadních světel.
 7. Sklápění zpětných zrcátek

  Možná se to může lišit podle ročníku, pro můj model (výroba do začátku 2007) je i v manuále napsáno, že se sklápí / odklápí při použití klíče.
 8. Sklápění zpětných zrcátek

  Nic se tomu nestane. Taky mám auto celou zimu venku.
 9. Pri pusteni plynu plechove klepnutie

  Nebo se ohřátý motor méně cuká, jede hladčeji.
 10. Rozložení pojistek 307SW po FL

  Sehnal jsem, naskenoval jsem.
 11. Kliamtizacia naplne ale nefunkčna

  V tom případě tam něco netěsní a naplněná nevydrží.
 12. Nesvíti ani 1 žárovka ve předním světle

  Jednoznačně společná kostra.
 13. rozvody-Nastavení

  Dělal jsem technickou v prosinci - tam se to možná trochu zpřísnilo tím, že se povinně fotí, včetně VIN a stavu tachometru, na emisích jsem žádnou změnu nezaznamenal.
 14. DAM číslo

  Buď první 4 číslice nebo první 4 po nule..
 15. teplota motora skáče!

  Ze všeho nejdřív zkontrolovat obsah chladicí směsi. Za studena musí být ve vyrovnávací nádržce aspoň něco. Pokud nebude, pravděpodobně někde uniká.
×