Přejít na obsah

Pety

Uživatel
 • Počet příspěvků

  132
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Pety

 • ID člena 52315
 • Hodnost
  Pozorovatel
 • Datum narození 17.6.1953

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chomutov
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

773 zobrazení profilu
 1. Pety

  Spínacia skrinka

  Maže, nelepí (nechytá prach a jiný svinčík) a netuhne mrazem. Stavítka v zámku musejí běhat velmi lehce.
 2. Pety

  Prosbicku o radu

  Aha, takže vlastní zásluha. To naštve. Tak sehnat někoho, kdo to stočí.
 3. Pety

  Prosbicku o radu

  Nejspíš ti toho vyměnili víc, než si myslíš. Holt potřebovali novější díly pro nějakého známého. Příště nejezdi k pokoutním automechanikům.
 4. Číslo 17 v motorovém prostoru
 5. Pety

  Peugeot 307 - teplota motoru

  Ta ručička obvykle ukazuje víc, než je skutečná teplota, zkuste si to píchnout na diagnostiku. Já naměřil rozdíl mezi 5-10 stupni, ono je těžké říci, kolik ta ručička vlastně přesně ukazuje.
 6. Já vám věřím, zkoušet to nepoběžím.
 7. Já nevím, školy nemám, ale není senzor na automatiku světel ten kulatý čuplík uprostřed palubní desky vpředu?
 8. Nefunguje ti regulace otáček volnoběhu. Ta normálně zvýšené odběry proudu dorovnává. Mně auto plavalo taky - když jsem používal japonské gumy Falken.
 9. Pety

  Teplota chl. kapaliny

  Otevírací teplota termostatu u 1.6HDI je 83°C. Ten budík má do přesnosti opravdu daleko, spíš, než jestli ukazuje potřebné stupně, kontroluj, jestli je teplota po dosažení standardu stabilní a jestli (jak jsem psal) nepadá z kopce nebo třeba nevyskakuje nějak znatelně nahoru do kopce. To první je vadný (podcházející) termostat, to druhé může být nedostatek kapaliny a tím zavzdušněné chlazení. Když ručička za jízdy sedí jak přibitá, tak je chlazení pravděpodobně O.K.
 10. Pety

  Teplota chl. kapaliny

  Pokud se ti špatně ohřívá a při jízdě z kopce dokonce teplota drze klesá, tak musíš vyměnit termostat.
 11. Pety

  typ oleje

  V předchozím autě (Xsara) s 1,6 16V W40 trochu mizel, takže jsem používal 10W40. V Peugeotu se stejným motorem mi drží i 5W40, takže dávám radši ten - většinou jezdím na krátkých trasách po městě a okolí, proto taky benzinový motor.
 12. Což asi je. CF karty mají PATA rozhraní. Existují převodníky PATA-SATA, ale jednak potřebují napájení, druhak je to další výdaj nad 400 Kč.
 13. Je tam prostě ležatý obdélník, který znamená auto, a zprava se k němu přibližuje svislá čára jako překážka. Celé se to ukáže v samostatném obdélníkovém okně, které nezakrývá celou plochu displeje. Rádio RD4, oranžový grafický displej.
 14. pile de la télécommande usée - slabá baterie v klíči pile capteur pression pneumatique usagée - slabá baterie v kontrole tlaku pneumatiky Pokud neumíš francouzsky nebo německy, je asi lépe překonfigurovat si displej na angličtinu...
 15. Mně zadní parkovací senzory pípají a na displeji se schematicky znázorňuje vzdálenost překážky.
×