Přejít na obsah

Nepp

Uživatel
 • Počet příspěvků

  36
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Nepp

 • ID člena 47837
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 3008
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Kojetín
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Nepp

  Pneu vs. GripControl

  Používám dvě sady. Grip je jen kolečko s nepostrehnulelnym účinkem.
 2. Nepp

  Tempomat

  u nás ješte € nefrčí
 3. Nepp

  Tempomat

  Cca 650 díl práce pár minut ale pokud to umíš vymenit tak na netu stojí tuším do 300. Jo to dělal šel, nešel pak se začal í sam při tempovatovaní sam vypínat.
 4. Nepp

  Tempomat

  Jak říkám, už to bylo dvakrát měněno cca po 20 000km a je to brzdový spínač, díval jsem do fa za opravu. Dělalo to samé, napřed to šlo sem tam zapnout, chvíli to fungovalo a pak už jen ty čárky a limiter fungoval vždy.
 5. Nepp

  Tempomat

  Dovolím si tvrdit že je to spínač brzdového světla/pedálu už mě o měnili 2x.
 6. Nepp

  poruchy 5008

  Sice zkušenost z 3008 ale už dvojitá, vždy snímač brzdoveho pedálu
 7. Nepp

  Spotreba oleje

  Já dolévám asi 2l na 10 000km výměnný interval při používání 0w30. Nicméně jezdím relativně dynamicky a točím ho do omezovače a také jezdím dálnice, město a mimo v poměru 3x 1/3 což také udělá své. Takže tvá spotřeba není podle mého OK Záleží na tom jak a kde s ním jezdíš. Dodržuji doporučení servisu, olej co 10 000km, pokud možno 100 oktanový benzín a točit, holt se spotřebou to není úplně super, ale alespoň se svezu.
 8. Nepp

  Nový NTB

  Doporučuji nějakého Thinkpad - a (T, X) na sbazaru beru od borca z Brna je i plátce a spokojenost je to sice bazar ale někdy jako úplně nový a s těmi komerčnímy šunty se to nedá srovnat.
 9. Nepp

  Auto na stavbu?

  Hele jestli chceš mám na prodej citroen Jumpera a do té ceny se vleze v pohodě. A odvozi toho mraky. Teď mu v květnu končí TP, ale není problém ji udělat znovu.
 10. Nepp

  P3008 jako rodinné auto?

  Úplně v pohodě. Stejná konfigurace někdy i o dítě více.
 11. Nepp

  Kolik foukat 18"

  Tak nevím na Octavii byly rozdílné hodnoty a u opla merivy také jiné pro 16 a 18 Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
 12. Nepp

  Kolik foukat 18"

  Ano tuto odpověď jsem našel také, jako i další, třeba tabulka continentalu, kde jsou trošičku jiné údaje, byť je to pár blbých desetin. Proto jsem se dovolil ptát zde, je v tom problém? Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
 13. Nepp

  Kolik foukat 18"

  No, já právě chybu udělat nechci a strejda google našel kde co jen přesnou odpověď ne. Proto jsem si drze dovolil se optat na fóru o peugeotech ve vláknu k danému vozu. Pokud tedy někdo má pod víčkem dané hodnoty budu rád za přesnou odpověď. Ostatní se nemusí vůbec téma číst - snažil jsem se o pochopitelný název téma. Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
 14. Nepp

  Kolik foukat 18"

  Ahoj, kdo máte 3008 s origo 235/45 18", můžete mi prosím napsat, kolik se má správně foukat? Nechal jsem si dopsat 18 do TP a teď bych ještě potřeboval vědět tohle. Moc děkuji. Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
 15. Nepp

  šklabanie motora 1.6 thp 115kw

  Nechal jsem to dělat v Peugeotu, a dělali to nějakými origo granulemi. No občas to kouří, ale jezdí teď krásně a i spotřeba je ok. Tento týden jsem jel D1 do Prahy za 6,3 sice to bylo teplomat 115 jel jsem brzy ráno a nespěchal jsem a zpět jem jel pokud to šlo na 135 a skočilo to na 7,4.
×