Přejít na obsah

DAB71

Uživatel
 • Počet příspěvků

  119
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli DAB71

 • ID člena 15389
 • Hodnost
  Pozorovatel
 • Datum narození 11.2.1971

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Ústí nad Labem
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. DAB71

  Peugeot 307...odpor sahary

  Super..díky za odpověď
 2. Zdravím..chtěl jsem se zeptat,jaký je rozdíl v očíslování těch odporů sahary.Je možné ten první nahradit tím druhým?Díky za dpověď.
 3. DAB71

  Můj nabouraný pažout 307

  Zatím čekám jak to pojišťovna nacení...měl jsem náhradní auto,ale jak to usoudili na totálku,tak auto musím vrátit ..prostě super!!!Jenom starosti.
 4. DAB71

  Můj nabouraný pažout 307

  http://www.imgup.cz/image/f5R http://www.imgup.cz/image/f5T http://www.imgup.cz/image/f5f Zdravím,tak se chci taky pochlubit nabouranou 307.Pojišťovna to udělala na totálku,tak čekám kolik za to nabídnou.Je to vše na prd.Člověk to nezaviní a má větší starosti než viník ..U mě to byla ženská.
 5. DAB71

  Antipolution fault

  Zdravím...tak po nočním odpočinku už kontrolka nesvítí a zatím je vše v pořádku:super
 6. DAB71

  Antipolution fault

  O.K...zkusím ráno jesli to nevyschne a když ne,tak zajedu někam na dia.Díky za radu:super
 7. DAB71

  Antipolution fault

  Letěl je silný slovo,ale je pravda,že voda stříkala všude,to jinak nešlo.
 8. DAB71

  Antipolution fault

  To by mohlo souhlasit a bylo to po při těch průtržích mračen:(
 9. DAB71

  Antipolution fault

  Zdravím...dneska jsem se vracel z Holandska a 30km před domovem mi vyskočila \"Antipolution fault\"...na chvilku to ztratilo výkon,ale za chvilku jelo normálně.Auto jede,ale hláška i po vypnutí motoru zůstala.Není tu někdo z Ústí nad Labem s diagnostikou?? Díky
 10. Zdravím...mě si za výměnu spojky v lepším servisu řekli o 6000kč,že je to práce na den a půl:(.. Můžu se zeptat jak jsi na tom ty s cenou??
 11. Objednával jsem ho přes známého,ale myslím si že to nebylo z Kelly.Sundal jsem ho a chtěl nasadit ten novej,ale měl menší vnitřní průměr.
 12. Bosch dělá filtry pro všechny druhy vstřikování takže i pro Siemens. Jaký máš už víš, pokud si jistý nejseš tak lze ověřit podle VIN. Právě,že podle VIN jsem si skoro jistej,že nesedí.
 13. Musím zaklepat,že zatím vše co jsem si nechával objednávat podle vin tak sedělo...kotouče,destičky,tlumiče....ten palivák je zatím asi světlá vyjímka.Když jsem ten palivák měnil poprvé,tak jsem si říkal,že si ho budu pamatovat,ale když mi badisak poslal kod tak je jinej a tak jsem pročítal forum a zamotal jsem se do toho ještě víííc:D...ale jestli ty vložky jsou od každýho jeden druh s vnitřím průměrem,tak potřebuju ten s tím větším vnitřním průměrem.
 14. Zdravím...Tak jsem koukal na vaše obrázky a pročítal net a musím napsat,že ne vždy je to pravda.Našel jsem na netu ,že má vstřikování Bosch,vroubkovaný kryt siemens,ale vložku Bosch...a to je i můj případ.Už jednou jsem vložku filtru vracel,protože vnitří průměr byl malej a já potřeboval s větším vnitřním průměrem Bosch...jak se v tom má člověk vyznat:D Tedy jestli není velkej rozdíl,že mám 307:roll [upravil dne 7/4/14 17:39 od DAB71]
 15. DAB71

  výměna vstřiku HDi

  MilanF1...tak za 3000kč je to super...v servisu když mi řekli že za jeden vstřik Bosch 12000kč tak jsem málem upad...na netu jsem koukal,že se daj sehnat kolem 7000 - 7500kč,ale za celou sadu by to byla pěkná pálka...a tak jsem nakonec koupil ty z Aukra:D
×