Jump to content

Goldas

User
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

About Goldas

 • ID člena
  14376
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Kámen u Pacova
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Goldas

  VIN Kód

  Zdravím a potřebuji zjistit u své 307 servisní historii dle VIN kódu. Kdo ví jak, tak od něj moc děkuji za odpověď. Zatím páááááááááááááááááá a hodně zdraví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 2. Dobrý den - Motorek na ostřikování běží jak dopředu na čelní sklo, tak i dozadu na zadní sklo, ale i když z něho odpojím hadičky, tak z něho nic nestříká ani tedy nedává žádný tlak, jen tak trošku prosakuje. Poraďte, zda se dá vyčistit a je rozebiratelný či je zanesený a nerozebiratelný - tudíž musím koupit nový ??????????? Díky za radu Všem a přeji hezký den.
 3. Dobrý den - mám problém v tom, že mi při stlačení páčky nefunguje ostřikování skla i když je voda v nádobce a je slyšet i motorek, jak vrčí. Myslel jsem si, že budou ucpané trysky, tak jsem je demontoval a závadu jsem na nich nenašel (jsou průchodné), ale při fouknutí do hadičky to neprobublám přes čerpadlo do nádobky - bude to přicpané před čerpadlem, nebo to probublat do nádobky nelze ?????????????????? to je to co právě nevím. Díky za radu co s tím, aby to zase fungovalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 4. Zdravím - začalo mi škroukat při pravém plném rejdu v levém předním koule nevím jestli není třeba poškozen homokinetický kloub, v jiných polohách je vše ok - děkuji za odpovědi.
 5. Zdravím a měl bych dotaz, zda lze provést lůžkovou úpravu - položením sedaček ve 307 - mě se to tedy nepodařilo !!!!!!!!!!! Díky za odpověď a přeji hezký den.
 6. Goldas

  Brzdy 307

  Tak jsem se na to díval a vypadá to, že se nevrací brzdový píst, který bude zřejmě částečně zoxidovaný pod prachovkou. Zajímá mě, jestli se to musí rozebrat a vše řádně očistit, či by stačilo pouze bez rozebrání prostě píst nějakým vhodným způsobem jen rozhýbat. Děkuji za odpověď.
 7. Goldas

  Brzdy 307

  Zřejmě to typuji na zoxidovaný brzdový válec pod prachovkou a nevrací se zpět a proto přibržďuje. Jak se to dá rozhýbat aniž by se muselo vše rozebírat.
 8. Goldas

  Brzdy 307

  U 307 přibržďuje PZ kolo co s tím ?
 9. Zdravím ještě jednou všechny, kteří mi chtějí pomoct vyřešit problém, který jsem uvedl včera s dotazem na funkčnost zadního stěrače a to, že jsem ještě přišel na to, že kromně špatného zastavení stěrače, klidně uvedu tento zadní stěrač do činnosti i když otevřu dveře řidiče, nebo odemknu či zamknu auto dálkovým ovladačem a klidně ho uvedu do činnosti i při vypnutém zapalování - bez klíčku v zapalování a to páčkou u volantu a to tím, (jako bych chtěl stírat stěrači čelní sklo). Nevím co s tím a myslím si, jestli to tedy nebude v diagnostice ???????????????????? Poraďte co s tím - děkuji za odpověď.
 10. Zdravím všechny a měl bych dotaz na funkčnost zadního stěrače u 307. Mě se teď stává, že když páčkou u volantu zapnu zadní stěrač, tak se mi zastavuje kde se mu zlíbí, ale nikdy tam kde má. Zkrátka udělá ty své asi 3 cykly a zastaví se třeba uprostřed okna. Poraďte co se s tím dá dělat, nebo čím je závada způsobena - chci, aby byla správná funkčnost a stěrač se zastavoval u pravého spodního okraje okna - tak jako tomu bylo dříve. Mockrát děkuji za radu a přeji hezký den.
 11. Zdravím a chtěl bych se zeptat, kde se nachází odvzdušňovací otvory u 1,6 - 16V - 307 benzín. V příručce - jak na to - popisují při odvzdušnění a zároveň plnění chladící soustavy, že je nutno sledovat odvzdušňovací otvory 1.) na hadici tepelného výměníku - (o tom bych věděl), ale 2.) otvor na sestavě chlazení - no a ten nevím, kde ho najít. Ještě by mě zajímalo, zda se při prvním nastartování po uzavření odvzdušňovacích otvorů nechává vyrovnávací nádržka odvíčkovaná, nebo se musí zavíčkovat. Kolik l chladící kapaliny obsahuje maximální náplň chladící soustavy u uvedeného typu motoru. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 12. Goldas

  brzdy na 307

  Zdravím všechny - Vyměnil jsem u 306 brzdovou kapalinu u všech kol, ale u spojky - i když jsem povolil odvzdušňovák - se mi to nepodařilo. Nevím čím to je, ale stejně si myslím, že u spojky nedochází k žádnému zahřívání kapaliny, tak že je to úplně jedno, že se mi to nepodařilo odvzdušnit. Spojka po výměně kapaliny funguje normálně. Díky za odpověď - čím je to asi způsobené - ucpaný odvzdušňovák či je v tom nějaký jiný fígl ???????????????????
 13. Goldas

  brzdy na 307

  Díky za radu, ale právě proto, abych ten vymezovací plíšek nemusel kupovat nový, tak jsem ho upravil kombinačkami podle jiného, který nevylézá a stejně je to k ničemu - proč vůbec vylézá ? - to mě vlastně zajímá - díky.
 14. Goldas

  brzdy na 307

  Dobrý den a zdravím všechny ! U třmenu brzdového kotouče mi neustále povylézá vymezovací plíšek nad brzdovými destičkami na levém předním kole - poraďte co s ním mám udělat, aby po jízdě nepovylézal - už jsem zkusil všechno možné, ale stále se nedaří. U ostatních kol - bez problémů. Díky za radu a přeji hezký den. :myslim:myslim:myslim:myslim
×
×
 • Create New...