Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.11.2018 Ve všech sekcích

 1. 5 points
  ozzy56

  Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

  chlapyy, mám v poslední době dojem, že nebýt tohoto linku, mohlo by se pežot forum zrušit nechcete si dát bobříka mlčení aspoň na týden?? to fakt nevidíte, nebo si neumíte při své vysoké inteligenci spočítat, že na jedné straně je pes nakažený vzteklinou, a na druhé hejno pitomců, co toho psa píchájí klackama a diví, že pes štěká??? kujva, fakt vám to nedochází??? (omlouvám se za neslušná slova)
 2. 4 points
  Vena garážmistr

  Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

  O tom že je problém s hašením těchto nových technologií se tady psalo už řadu stránek zpět. A to že někdo prohlašuje že ho nezajímá jestli hasiči umí to nebo ono udělat mi přijde minimálně hloupé. Musíme si uvědomit že ty chlapy každým dnem dokazují co jsou schopni zvládnout. A dokazují to víc než dobře. Na druhou stranu ty samý chlapy mají svoje rodiny svoje životy a nikdo po nich nemůže chtít aby sami sebe vystavovali extrémnímu nebezpečí újmy na svém zdravý nebo životě jen proto že tady momentálně existují technologie u kterých je problematické až nemožné zvládnutí situací kdy dojde k zahoření apod. ono obávám se že i " jen " vyproštění zraněných z takového vozu po nehodě si bude žádat trochu jiné postupy než vyproštění z konvenčních aut.
 3. 4 points
  Schreek

  Vánoční večírek - 2018

  Pdf opraveno
 4. 3 points
  Fruktis

  Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

  Typická stadova ukázka toho že když něco je zadarmo chci to honem taky. kdyby neexistovaly tyhle nesmysly typu dotace a zdarma akce tak by se třeba i vývoj elektroaut ubíral zdravějším směrem, takovým který by byl dostupný a šetrný. Ale v dnešní době znásilňování přírody a honu za mamonem to je tem co si to můžou dovolit jedno. Druhá sorta lidi si na to půjčí, aby byli dost frý kůl a in. A pak se honí za mamonem aby mohli splácet a je jim to taky jedno. Pánové neni to jen že to znechucuje @Radovanek... tím napadáním se navzájem to znechucujete neutrálnímu člověku všichni.
 5. 3 points
  David 106s16

  Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

  A nejdříve jsem si říkal, že mi to ani nestojí za odpověď, ale mám čas, tak proč ne -ano, pokud je něco zadarmo pro všechny a je to pro mě dobré, tak půjdu a vezmu si taky. Takový je tady systém a já proti němu nebudu bojovat tím, že ho budu bojkotovat. Navíc, 99% obyvatel by mělo být rádo, že ten systém takový je. -pokud by, a to je úplná utopie, zavedli sudá/lichá čísla, tak prostě budu jeden den jezdit takovým a druhý den takovým. Nebudu slzet, zanadávám si, ale přežiju to. -nemyslím si, že bych hasiče čímkoliv ponížil. Neumí to uhasit jedno auto, protože na to není (nebo ji nemají) technologie, tak holt přijedou 4 auta. Až ti bude hořet seník, taky tam nepošlou jedno auto. A opravdu jsou placení za to, že budou hasit to, co hoří. To auto je homologované, jezdit se s nim může, holt to něco stojí, když zahoří. Třeba je chyba, že součástí homologace není nějaká povinnost výrobce přispět na požár, ale opět, já můžu jít k volbám, ale homologační legislativu nezměním. Možná je chyba vůbec homologovat takové auto, které se blbě hasí. Ale pokud si srovnáš koně a třeba nějakého Nesselsdorfa, tak ten kůň hasí tak maximálně žízeň. Ale i přesto jezdíme auty na benzín. Že zhoří domov důchodců? Tak asi je těch hasičů málo a s rozmachem elektoaut bude muset jít ruku v ruce i nutnost rozšířit hasičský sbor. A co mám říct na to vysávání systému? Přispívám do něho více než nadstandartně, takže fakt nebudu mít pocit, že ho vysávám, když si stará jednou za čas dobije baterku. Venagaražmistr: absolutně netuším, co hasiči umí nebo neumí uhasit. Nevím to a nezajímá mě to. Nevím co umí doktor a nevím co umí horník. Nepotřebuju to vědět. Hasičů pár znám, a respekt musím vyjádřit, to ano. Ale je to jejich práce, sami si ji zvolili, z různých důvodů. A o nebezpečí rozhodně vědí. Na druhou stranu, hasit hořící elektroauto je rozhodně bezpečnější než hasit hořící dům, kde nevíš, jestli tam ještě jsou lidi, nevíš, co si tam kdo nastřádal, kam si ten kutil schoval autogen atd. Když hoří Tesla, aspoň víš na čem jsi.
 6. 3 points
  Verysek

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  A prej, že je kufr malej
 7. 2 points
  MJSytic

  Vánoční večírek - 2018

  4 rauty za 2 kila? Tak já přijdu
 8. 2 points
  Schreek

  Smajlíci

  Slibuju že jakmile to půjde (předpokládám s nějakou aktualizací protože hlasy pro to obecně jsou) tak to množství smajlíků výrazně zredukuji, ale zatím bych to nechal, zejména kvůli psaní z mobilu, kde to usnadnuje práci...
 9. 2 points
  Davidak79

  Davidakova 508 GT

  Tak zazimováno může to přijít . Dunlop Winter Sport 5 235/40R18
 10. 1 point
  jarokare

  kde nájdem Relé žhavení Peugeot 407 2,7 HDi

  V plastovým boxu pod počítačem motoru
 11. 1 point
  jarokare

  Peugeot 207 nesvítí podsvícení ovl topení

 12. 1 point
  mmartinkovic

  407 nejde otvoriť kufor

  Je to tu riešené asi milión krát, pokiaľ to nejde otvoriť budú prelamane vodice v ohyboch pri pantoch. Z vnutra treba otvoriť sedacky, dostať sa do kufra, srobovakom uvoľniť zapadku núdzového otvorenia kufra, viď príručka, oddeklovat tapacirung z bočných stien a opraviť vodice.
 13. 1 point
  MATTESS00

  MATTESSův Žralok

  V srpnu před odjezdem na dovču jsme měnili zadní brzdy, kotouče a desky. Hlavně kotouče už byly na hranici. V sobotu proběhlo přezutí, umytí a navoskování. V týdnu ještě chci do garáže na kanál podívat se na spodek
 14. 1 point
  Péťa

  Vtipy

 15. 1 point
  KoudaK

  Vtipy

 16. 1 point
  Radek Hurvajz

  Vánoční večírek - 2018

  Tak ja bych měl mít ubytko snad zarezervovaný, penizky odešleme cca pondělí až uterý. už se těšime.
 17. 1 point
  kovy_s

  Koupě 407 ?

  Myslím, že ti to bude stejně jedno jestli budeš zelenina nebo celej tuhej ne ?
 18. 1 point
  David 106s16

  Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

  Kluci, on to ten Radovanek podává tak, že to akorát znechutí. Ale pokud budete mít někdy příležitost, zkuste se oprostit všech antipatií k elektru Radovankem způsobených a sjeďte si s tím. Vypněte mozek, zapomeňte na všechny ty kecy kolem a prostě zašlápněte té Tesle plyn (no jasně, vím, je to jenom potenciometr) až do podlahy. A ručím vám za to, že až se vám zase dokrví mozek a popadnete dech, tak se budete řehtat od ucha k uchu a budete chtít zase. A zase. Jezdil jsem kdečím, ale tohle je prostě fakt dost jinde. Hned okamžitě letíte vpřed. Okamžitě. V milisekundě. A teď si vemte ty konstrukční možnosti co to nabízí. Motor je maličký, lehoučký.Když tam není motor, můžou tam být dlouhá ramena a třeba pushrod. Motor umí taky dost silně brzdit, brzdy můžou být menší, neodpružená hmotnost jde dolů. Těžké jsou baterky, ale ty se můžou umístit kamkoliv co nejblíž těžišti. Těch výhod je mnohem víc.Tohle prostě je potenciál k výrobě řidičsky velice zajímavých aut. Špatné jsou ty věci mimo samotné auto. Zatím ne úplně optimální kapacita baterií-dojezd a s tím související nabíjení. A vůbec nejhorší je to, že se nám to někdo snaží direktivně nutit nedejbože nám nadávat do vrahů.
 19. 1 point
  Husťák

  Regulace bohatosti směsi

  Tak vyřešeno vyměnil jsem vše co jsem našel a nic nepomohlo, a po jednom rozhovoru jsem sehnal ORIGINÁL Lambdu sondu z havarovaného vozu. Vše funguje jak má..... Náhrada od firmy VEMO NEFUNGUJE. Moje sonda už se nedělá. Pak se muže tady a i jinde dohadovat co je s motorem, když náhrady za originál nefunguje. Teď mohu shánět náhradu která funguje. Doporučuju všem co mají stejný nebo i jiný problém zkusit origynální použitý díl vyzkoušet a pak shánět nový........ Díký za pomoc.....
 20. 1 point
  David 106s16

  Sebastian Loeb znovu v 306 Maxi

  Loeb/Elena, to je prostě dvojka, absolutně bez konkurence. A taky jsou takoví normální, narozdíl od jiných co to WRC jezdí. Za poslední dobu nejlepší fotka, co jsem viděl:
 21. 1 point
  loque

  nová 5008 - 1,2 PURETECH zkušenosti

  A skúšal si nejaké auto s týmto motorom že ako sa s tým jazdí? Na skušobnej jazde sme boli v aute traja a išlo vynikajúco, vobec nebolo dychavičné. Jasné, pokiaľ je niekto zvyknutý na výkony cez 200k tak mu to bude možno pripadať slabé, ja jazdím na 163k 508čke a tento puretech je uplne v pohode, nechýba mu nič, ani ten 1 valec a už som ho skúšal aj v osadení 4x dospelí+dieťa a bez problémov. Motor roku vačšinou znamená niečo o jazdných vlastnostiach v danej kategórii, samozrejme o spoľahlivosti to nevypovie nič, pokiaľ by ale tie motory boli "prúserové" už by sa to ukázalo za tie 4 roky, čo sa vyrábajú, zatiaľ na ne nepočuť nič zlé.
 22. 1 point
  MJSytic

  nová 5008 - 1,2 PURETECH zkušenosti

  To já jen, že přesně tohle se v roce 2012 říkalo taky. "Tyhle moderní motory a auta už 400tis nedají". Na tak velký nájezd u těch aktuálně moderních musíme zase chvilku počkat. Málo které najezdí 200tis ročně, aby měl pak ročník 2016 těch 400tis EDIT: Těch "vylítaných vrán" je v nabídce mnohem víc. Nikomu nic neradím. Jen si myslím, že to s tou kvalitou nebude tak hrozný. Myslím si, že větší strašák ohledně životnosti jsou na autě jiné komponenty, než motor.
 23. 1 point
  brixtr

  Peugeot 307 1.6 , Antipollution fault?

  A kde ti to sviti? V pocitaci? musis uvest aspon auto, motor, jak se to auto chova pri jizde. A nejlepsi by bylo aby to bylo pripojeno na diagnostiku
 24. 1 point
  Mikis

  Kontrolka motoru - závada 4. válce

  Já měl stejný problém s motorem 1.4 Vti po všech možných testech, přehazování svíček, vstřiků, zapalovacích cívek, výměnu svíček dokonce dvakrát kdy jsem odjel z autorizovaného servisu, že je vše OK a po cca 4km se to zase vrátilo. Občas to dělalo občas ne prostě jak se tomu zrovna chtělo, občas pomohlo zastavit vypnout motor a znovu ho po chvíli nastartovat. Do toho se ještě o něco dříve s pravidelností cca 1 rok objevovala závada snímače vačkového hřídele, řešeno výměnou v autorizovaném servisu snad 4 krát až jsem si na poslední výměnu objednal snímač sám sám si ho vyměnil způsobem pokus omyl, protože jsou tam dva a bez diagnostiky jsem nevěděl který je vadný. A hle najednou od mé výměny už smínač drží 3 roky a závada s motorem postupně odezněla a už se nevrátila takže teď zatím jezdí bez problémů.
 25. 1 point
  akup

  P307 oprava klapky klimatizace

  Oprava přenosu serva klapky pásmování vzduchu P307SW_05 (je to strana spolujezdce). Asi před 2 lety tento přenos iž opraven namáčknutím stahovacího kroužku prům 12mm (roztržený plastový šestihran - díra). Nyní po horkách závada pásmování vzduchu je tu znova. Vnitřní šestihran je již zcela stržený. Nešťastné plasty po 10 letech !! Oprava provedena vložením duralového kroužku - redukce. Snad to chvilku zase vydrží. Umístění rozměry v obrázcích. Máte -li zájem napíšu víc.
This leaderboard is set to Praha/GMT+01:00
×