Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Jeto proti logike, Max povolená rýchlosť je v zákone 50/90/130. Max konštrukčná rýchlosť vozidla, napr 188, ako mám ja, pneu do 210, ak dám na 190, neprekocil som mkr, a legálne takou rýchlosťou sa ísť nedá, nie to ešte v zime, jasné, keby to bolo v Nemecku, s neobmedzenou rýchlosťou, tak nepoviem, ale u nás. Ale tak sú borci, ako ex sef, na Land Cruiseri v zime 180, a potom ho napadlo že gumy má iba do 160, potom už sú z toho sane.... Ale ani zimy už nie sú to čo bývali.... Ak teda nemyslím horské oblasti....
 3. Today
 4. kratales

  proplach dpf

  Měl bych dotaz týkající se FAPu, ale nechce se mi zbytečně zakládat nové vlákno, tak to zkusím tady. Diag mi ukazuje, že je filtr zaplněn aditivem. Ale auto nic neukazuje a regeneruje po krásných 600-800km, podle provozu. Mám teď hned přemýšlet o proplachu, nebo to ještě nějaký čas vydrží? Aktuálně najeto něco málo přes 170tkm.
 5. Děkuji, časem doplním. Auto je pro nás čerstvé, je z autobazaru a prý z Německa. Ještě nemáme doma všechny papíry. Historie (v rámci členského klubu) by byla i v "z Německa"? Rádi bychom auto užívali co nejdéle, ale vůbec o něm nic nevíme.... dokonce jsme teď našli prasklinu na skle předním, ale až druhý den po předání, pršelo totiž a tech teček tam bylo tolik, že jsem to přehlédnul. Pokud by byla praktická rada co dál po nákupu /najeto 174 000km/, do čeho investovat a tak, byl bych rád. Jsem laik na auta. Vincheck na internetu není dostačující? Já tam hledal něco jsem dle VIN vytiskl... základ je popsaný, jen nevím zatím co dělalo to auto kde v tom Německu. To snad budu chytřejší až nám přijdou všechny papíry (servisní knížka orig. doufám apod.)
 6. Jen jezdi, nic tomu nebude, je to běžná záležitost po najetí 100 t.
 7. Takhle se těžko radí když se neví jaký motor tam máš. Dej si do podpisu motor a rok výroby a bude to snazší. Může být spadlej nárazovej spínač, může chybovat imobilizér, může být špatná spínací skříňka a takhle Ti každý může vyjmenovat x věcí. Ale při specifikované motorizaci je to jednodušší.
 8. Yesterday
 9. Dobrý den, nejde nastartovat můj Peugeot 206. Motor se sice točí ale nechytne. Při prvnim otočení klíčkem se motor točí a sviti kontrolky a kdyz to chci zkusit po druhé, tak uz se ani netoči, ani kontrolky nesviti, musí se vypojit a zapojit baterie. Nevíte nekdo co s tim?
 10. Potvrzuju, vypínač spolujezdcového airbagu jde deaktivovat.
 11. Ty jo. Zlatá volící páka.
 12. v Čeče už není, prodali to....
 13. KoudaK

  Peugeot 307 SW

  Cože?!?! Mikeš de do světa?! Si pamatuju ten čtvrtek kdy byl Prigl sraz a ty si nebyl protože jsi jel právě pro Mikeše... Jinak tenhle motor je nezmar. Mám ho v partnerovi a už motáme 300.... Tak ať přijde do dobrých rukou..
 14. 205 gti v různých variantách a verzích je mraky. Ale 309 gti 16 je málo a onehdy jeden klučina koupil 309 gti na Slovensku za 5000 e. Jenom to koupit a mít to s platnýma dokladama někde uskladněný tak za deset let je to prodejný za 8000 e..
 15. Poruchový určitě nebude - už ho montují několik let a do mnoha jiných modelů. Navíc získal cenu motor roku 2016 a 2017 (myslím ...). Spíš si myslím, že jich mají málo ... (což mi potvrdil i dealer). Každopádně se tímto Rifter dostává do dost odlišné cenové kategorie (pokud pominu verzi Active).
 16. Tak doufam ze ten benzin nebude poruchovy jestli to takhle hodne stahli
 17. Len tak pre zaujímavosť a predstavu ako sa dáva dole stierač:Nie je to Peugeot 2008 tam sú stierače opačne aj stierajú do opačnej strany ,ale ide len o to že princíp demontáže je v podstate rovnaký.
 18. Jak píše ozzy, nechal bych zkontrolovat vypínací páku na převodovce, a ještě mně napadá vzduch ve spojkovém systému, pokud to bude špatně odvzdušněný tak ti nepujde řadit , teda ihned po několika sešlápnutí už to sice pujde ale špatně.
 19. Já volal dealerovi 23. července a v systému auto bylo "ve výrobě". Znova jsem mu volal po 3 nedělích a v systému je auto vedeno stále jako "ve výrobě" ... náš starý Touran naštěstí 1700 km nájezd při dovolené zvládnul, teď už budeme jezdit jen kolem komína. Doufám, že koncem srpna se už auto poveze do ČR ... Taky jsem se podíval do ceníku Riftera a pro řadu Allure a GT Line z nabídky zmizely motory 1.2 81 kW - jsou jen pro Active. Tak buď benzín v automatu, nebo diesel ... v každém případě je to dost cenový skok ...
 20. Samozrejme zajtra nafotím a hodím to sem.Bolo to presne tak ako hovoríš.Pri veľkej rýchlosti stieračov o seba štrajchli a s rachotom odskočili.Pootočil som stierač oproti šoféra už neviem presne o koľko zúbkov 2 ,3 , alebo 4 smerom k spätnému zrkadlu len to nesmie byť veľa ,aby stierač nešiel pri konečnej polohe mimo skla.Pokiaľ je to v záruke treba to dať spraviť do servisu ,pretože v krajnej polohe stierače zastaviť nejdú.Ja som zámočník ,takže pre mňa to nebol problém.Podarilo sa mi ten stierač stiahnuť z kužeľa aj bez malého sťahováčika v tzv.servisnej polohe stieračov.
 21. @Péťa A je to tak správně. Než se vše vychyta nemá smysl mluvit o nějakém nahrazení konvecnich typu pohonu čehokoliv elektřinou. Jen někteří se o tom neustále potřebují přesvědčovat...
 22. Ještě je čeká dlouhá cesta... https://vtm.zive.cz/clanky/prvni-norske-letadlo-na-baterky-zakoncilo-predvadeci-let-padem-do-jezera/sc-870-a-199819/default.aspx
 23. Pokud to není na dia vynulováno, tak se to pořád chová jako by nebylo doplněno.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...