Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda mizí a mizí....


Fusion

Recommended Posts

Vypadá to že ani tadle zima nebudou vyjímkou a opět budou problémy s topením.

Jako každej rok, když teplota klesne na 5°, chlazení a topení se musí zbláznit. I když sem si myslel že je to konečně vyřešený po tom, co sem v autě měl potopu a našel místo kde to teče, zas to někde valí.

Dneska po nastartování sem slyšel grgnutí (jak když doma neteče voda, nebo když dojde pivo v pípě :)) a po 10m začla svítit kontrolka vody. Chybělo tam cca 1,5l. Přitom sem před pár dnama dolíval naplno.

Kde to proboha může týct? Pod autem kaluž není, v autě taky ne, hlava to snad nežere... já už nevím. Jak by se projevovala prasklá hlava? A kolik by to žralo vody?

Tak mě napadlo - jedinej způsob jak to zjistit bude natlakovat chladič. Viděl sem už upravený víka, mě napadla ta dírka co je na té plastové nádržce skoro u víka. Pořádně bych to nafoukl a snad našel nějakou prasklinu v hadici. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teče jak uvnitř tak venku.

Uvnitř zas ten radiátor jak minulej rok (mezi tím to přestalo, asi se to zacpalo trochu) nebo co. Je to přesně jak popisuje Petr tady tak bych potřeboval vědět jak to tenkrát dopadlo a jestli se mám snažit to udělat sám. Má cenu to zkoušet opravit nebo to fakt chce novej?

No a pak to teče v mot. prostoru jakoby od spodu krytu rozvoďáku. Hadice sem kontroloval a měly by být v pořádku tak to asi valí z čerpadla nebo co to tam je.

Se zblázním, další zima, další problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...