Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Nevím proč hned všechno regulovat, doteď si na to nikdo nestěžoval. Pro mne je informace, že příspěvek byl napsán z mobilu celkem důležitá, je to i zároveň taková menší omluva, že tam třeba chybí nějaký ten háček, čárka, protože na mobilu si člověk s detaily moc hrát nemůže. Podobnou hlášku a z naprosto stejného důvodu dávám i do mailů, které píšu přes mobil... Nebo máme lidem zakázat přistupovat přes mobil? Ale no tak... 

 

 

Tento příspěvek nebyl napsán na mobilu   :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to zas ne - proč hned zakazovat ? Co vím, tak háčky čárky se tu neřešily ani před Tapatalkem nějak výrazně. V práci mám třeba anglickou klávesnici takže se taky stane, že sem něco napíšu bez diakritiky (ale jinak snad gramaticky správně). Mám tam teda dopisovat "odeslano z korporatni anglicke klavesnice" ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreeku naprosto s tebou souhlasím,za chvíli někdo napíše,že mu vadí podpisy a zakážeme je taky (kdo chce tak si je může vypnout v nastavení ;) )

edit: StibTo: napíš to tam :D:mrk:aut

Tapatalk-Samsung Galaxy Note 4

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parizov: takže pravidla (tohoto fora) bojkotujeme programově :myslim nebo čistě z nezneznalosti ;)

Nějak jsem nepochopil co vlastně bojkotuju... Podpis jsem smazal i když jsem (zatím) nemusel [emoji4]. Jen si myslím, že se teď řeší nesmysly...

O co víc mě např.obohatí informace kde se objevila SPZ na přání... Ale docela rád si ji přečtu a až nějakou konečně uvidím, rád o tom i napíšu... [emoji4].

ne nemáš ;) ale ze začátku se tady někde obhajovalo,že když se píše z mobilu,tak člověk udělá překlep ani neví jak a tak je to taková omluvenka a nemusím čekat na reakce,že to mám blbě,že neumím psát nebo CAPS LOCK(to se snad nikomu na mobilu nepovede) neber to osobně ;)

edit: tak to zakážte systémově a máte klid ( pokud to jde na androidforu tak snad to jde i tady) ja na tom nevidím nic špatnýho že to tam je

edit: naštěstí už toho moc denně nepíšu a z mobilu taky ne ;)

Tapatalk-Samsung Galaxy Note 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreeku naprosto s tebou souhlasím,za chvíli někdo napíše,že mu vadí podpisy a zakážeme je taky (kdo chce tak si je může vypnout v nastavení ;) )

edit: StibTo: napíš to tam :D:mrk:aut

Tapatalk-Samsung Galaxy Note 4

Podpisy jsem si "vypnul" bezprostředně poté, co mi to NEW fórum umožnilo. Opičárna tohoto typu mi vadí od začátku, ale vody jsem kolem toho nečeřil, páč jsem netušil , že podpis při troše snahy autora vypnout lze. Přijde mi to podobný jako když se děti na ZŠ trumfujou kdo má hezčí propíďu - a z toho snad už většina psavců na toto fórum vyrostla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jesli někomu vadí model telefonu [emoji14] tak tam klindě můžu nechat jenom tapatalk ;) [emoji14] ale myslím,že vývojář aplikace věděl proč to tam dává ;) jak jsem již psal,na mobilnich fórech jako androidforum to chápu je tam pak guláš a je to nepřehledné ohledně dotazů a odpovědí ale tady to nemá opodstatnění to zakazovat-rušit

Tapatalk-Samsung Galaxy Note 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, to se musíme hned hádat?

 

Zakázat systémově to nejde, nejde to ani na Android fóru (http://androidforum.cz/pravidla-fora-t15.html - pravidlo deváté). Mě (a nejen mě) se to zdá být naprosto zbytečná informace, která se načítá a načítá (mimochodem, podpisy jsem si také vypnul a ani jako moderátor je nehodlám kontrolovat, ať si tam má napsáno kdo chce a co chce, když si to ostatní můžou vypnout).

 

Autoři Tapatalku tam ten podpis mají, protože to je reklama na jejich produkt (neděláte vlastně nepovolenou reklamu ? ;) ).

 

Zatím žádné pravidlo pro Tapatalk podpis nemáme, tak to nemá cenu hrotit, já jen slušně naznačil, že to vypnout jde a že by se mi líbilo, kdybych je nemusel číst (také ho mám v tapatalku vypnutý). Nikde jsem nenapsal "Okamžitě všichni vypnout Tapatalk podpis, nebo přestanu platit řádné členství). Kdo chce, ten si ho vypne, kdo nechce, ten si ho nechá zapnutý. Howgh!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se omlouvám,myslel,jsem,že když ho (tapatalk podpis) nezobrazuje na androiid foru a všude jo tak to mají nějak systémově ošéfovaný

edit: Péťa,ja se nehádám,napsal jsem svůj názor ;)

Tapatalk-Samsung Galaxy Note 4

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...