Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Nebylo by dobré na svých zařízeních vypnout Tapatalk podpisy? Některá fóra to mají dokonce v pravidlech ;)

 

Potřebujeme vědět, že to je "příspevek z Lumie" nebo "telefonu, který držím v ruce"?

Máš mou maximální podporu.

 

Osobně tapaťuk nevyužívám a podpisy sdělující mi jaký lejno zrovna majitel třímá v ruce mé obzory nijak nerozšiřují, takže za mě klidně (a raději) bez nich.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, odkud je příspěvek posílán zda z prohlížeče na domácím/pracovním PC nebo ze smartphounu během vysedávání na hajzlíku mě nijak informačně neobohacuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem teda podpis taky vypnul, nerad provokuju, ale docela se divím, že zrovna tohle někomu vadí.

Já to ale beru taky tak, že na mobilu je větší možnost nasekat nějakou chybu a člověk není tolik za trubce [emoji4].

Jinak jsem i na jiných diskuzích (foto) a tam je podpis běžný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to ale beru taky tak, že na mobilu je větší možnost nasekat nějakou chybu a člověk není tolik za trubce [emoji4].

Jinak jsem i na jiných diskuzích (foto) a tam je podpis běžný...

U některých jedinců je to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tu češtinu tady asi už neřešil.

 

Zatím to berte jako prosbu o vypnutí svých podpisů v Tapatalku. Pokud je to možné a nebude vás to nijak omezovat  :super

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to rebel :P třeba podpis mobil v ruce by mi moc chyběl

edit: čekal jsem jinej dotaz po přečtení nadpisu-třeba ja pozoruji větší odezvu na našem foru,než na android nebo skutrforu

edit2: třeba na android foru to chápu,že je v tom guláš,ale tady si myslím,že to až tak nevadí ;)
a teď do mě

Tapatalk-Samsung Galaxy Note 4

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gabrieli - pokud příspěvek s tapaťuk veledůležitým informačním sdělením bude jeden denně, asi si toho ani nevšimnu. Pokud ale KAŽDÝ příspěvek autora píšícího na fórum i několik reakcí denně je doplněn touhle infantilitou, pak sorry - ale FAKT TO OBTĚŽUJE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadí. K čemu mi je vědět, že Gabriel 307 vlastní Samsung Galaxy Note 4 ??? Mám závidět ?

ne nemáš ;) ale ze začátku se tady někde obhajovalo,že když se píše z mobilu,tak člověk udělá překlep ani neví jak a tak je to taková omluvenka a nemusím čekat na reakce,že to mám blbě,že neumím psát nebo CAPS LOCK(to se snad nikomu na mobilu nepovede) neber to osobně ;)

edit: tak to zakážte systémově a máte klid ( pokud to jde na androidforu tak snad to jde i tady) ja na tom nevidím nic špatnýho že to tam je

edit: naštěstí už toho moc denně nepíšu a z mobilu taky ne ;)

Tapatalk-Samsung Galaxy Note 4

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...