Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 - zadní stěrač


Guest MilaS

Recommended Posts

Viděl jsem dnes 406ku sedana, který měl na zadním skle stěrač. Bohužel, zahlédl jsem ho jenom letmo, při jízdě na křižovatce, a tak jsem si ho nemohl dobře prohlédnout. Nevíte, dělalo se něco takového (jako 5ti dvéř) a nebo je to samodomo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

Viděl jsem dnes 406ku sedana, který měl na zadním skle stěrač. Bohužel, zahlédl jsem ho jenom letmo, při jízdě na křižovatce, a tak jsem si ho nemohl dobře prohlédnout. Nevíte, dělalo se něco takového (jako 5ti dvéř) a nebo je to samodomo?

v nekterych urovnich vybavy, nebo na prani skutecne zadni sterac u 406ky sedana byl, neni to zadne samodomo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

problem je ten, ze pohon sterace je veden pres sklo, takze na samodomo by musel vymenit sklo (nebo provrtat?)

Taky bych ho bral, ale....

vymen sklo ;) provrtat sklo nejde, sklo se nevrta, ale prorezava vykruznikem, navic se musi prorezavat z obou stran, nejdrive z jedne tak do 2/3 a pak z druhe zbytek a v podstate tahle operace se dela pred tim nez je sklo zakalene, aby se z obycejneho tabuloveho stalo bezpecnostni, takze je to nerealizovatelne ;)

A ted mi rekni, kolikrat myslis ze bys ten sterac u sedana pouzil :D ?

[upravil dne 2/11/05 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze bych pouzil docela dostkrat a nejvic asi v techto dnech po ranu, kdy je hodne rosy a pres to sklo neni skoro vubec videt, dale pri desti a pri snehu atd, atd....

kdyz jsem mel favorita, tak jsem ho tam pouzival docela dostkrat a musim rict, ze mi tam docela chyby, ale menit sklo kvuli tomu fakt nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, takhle to vypadalo, šlo to sklem, ale měl tam jiný ramínko (myslím že takový trochu zahnutý). A hlavně - ta 406ka byla zelená - jako moje. :mrk

A to je normálně sedan, nebo se to dělalo s pátými dveřmi? Podle toho, co jsem viděl a podle fotky komisaře, je to na sedanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

jj, takhle to vypadalo, šlo to sklem, ale měl tam jiný ramínko (myslím že takový trochu zahnutý). A hlavně - ta 406ka byla zelená - jako moje. :mrk

A to je normálně sedan, nebo se to dělalo s pátými dveřmi? Podle toho, co jsem viděl a podle fotky komisaře, je to na sedanu.

5-dveřovou 406 jsem ještě neviděl, ale sedanů se stěračem na zadním okně celkem dost.Ostatně i na mé 406 byla příprava v zadním platu pro stěrač, asi to mají všechny ;), tedy tu přípravu v platu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

jj, takhle to vypadalo, šlo to sklem, ale měl tam jiný ramínko (myslím že takový trochu zahnutý). A hlavně - ta 406ka byla zelená - jako moje. :mrk

A to je normálně sedan, nebo se to dělalo s pátými dveřmi? Podle toho, co jsem viděl a podle fotky komisaře, je to na sedanu.

No dyk jsem psal ze to je na sedanu,proc by nemohl mit sedan zadni sterac ;) ?

[upravil dne 2/11/05 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Swallow

Původně zaslal: MilaS

jj, takhle to vypadalo, šlo to sklem, ale měl tam jiný ramínko (myslím že takový trochu zahnutý). A hlavně - ta 406ka byla zelená - jako moje. :mrk

A to je normálně sedan, nebo se to dělalo s pátými dveřmi? Podle toho, co jsem viděl a podle fotky komisaře, je to na sedanu.

5-dveřovou 406 jsem ještě neviděl, ale sedanů se stěračem na zadním okně celkem dost.Ostatně i na mé 406 byla příprava v zadním platu pro stěrač, asi to mají všechny ;), tedy tu přípravu v platu.

Ty jsi jeste nevidel 406tku break ? neboli kombi :D :D to je prece mineno jako pate dvere ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Swallow

Původně zaslal: MilaS

jj, takhle to vypadalo, šlo to sklem, ale měl tam jiný ramínko (myslím že takový trochu zahnutý). A hlavně - ta 406ka byla zelená - jako moje. :mrk

A to je normálně sedan, nebo se to dělalo s pátými dveřmi? Podle toho, co jsem viděl a podle fotky komisaře, je to na sedanu.

5-dveřovou 406 jsem ještě neviděl, ale sedanů se stěračem na zadním okně celkem dost.Ostatně i na mé 406 byla příprava v zadním platu pro stěrač, asi to mají všechny ;), tedy tu přípravu v platu.

Ty jsi jeste nevidel 406tku break ? neboli kombi :D :D to je prece mineno jako pate dvere ne ?

Ale jo, kombíka jsem už párkrát viděl, ba i v něm jel :D:D, jenže je půlka tejdne a jsem už poněkud pracovně vysílenej a pochopil jsem to tak, že je myšleno něco jako liftback:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Co že jsi koupil?

Pripravek co se jmenuje ruzne, Flash off, Rain off apod., namatlas to na umyte sklo a ono pak voda dela jen kulicky, vubec se to sklo nesmaci a ihned vsechno steka, za jizdy je to jeste umocneno proudem vzduchu, takze fakt skoro nepotrebujes sterace, pokud je jen dest normalni intenzity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Fx

Co že jsi koupil?

Pripravek co se jmenuje ruzne, Flash off, Rain off apod., namatlas to na umyte sklo a ono pak voda dela jen kulicky, vubec se to sklo nesmaci a ihned vsechno steka, za jizdy je to jeste umocneno proudem vzduchu, takze fakt skoro nepotrebujes sterace, pokud je jen dest normalni intenzity

Přesně tak, to je ono Ferry ;) Díky za vysvětlení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: MilaS

Viděl jsem dnes 406ku sedana, který měl na zadním skle stěrač. Bohužel, zahlédl jsem ho jenom letmo, při jízdě na křižovatce, a tak jsem si ho nemohl dobře prohlédnout. Nevíte, dělalo se něco takového (jako 5ti dvéř) a nebo je to samodomo?

BTW : Nevíte jestli se daj někde sehnat stěrače ve stylu BOSCH Twin Spoiler (to co maj nový VW) na P406 ? Viděl jsem to jen na P306. Nebo i s celým ramenem kdyby se to dalo sehnat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...