Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESHOP OPĚT V PLNÉM PROVOZU + PŘEKVAPENÍ


ChouLu

Recommended Posts

Není lepší raději prodat ,,pod cenou"? Je to lepší, než aby zboží leželo skladem a nevydělávalo na sebe (pro club). Ať se dá ,,zajímavá" cena a věřím, že zboží bude mžiku pryč!!!

Lepší je prodávat levně a hodně, než draho a málo. Copak nejsou mezi námi obchodníci, co by toto protvrdili?

I to, že některé zboží leží skladem a je to ,,ležák", tak to o něčem svědčí.Zbožíse má prodávat a né zabírat místo ve skladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a má smysl dávat do tomboly věci jako např. "dámské tričko vel. M se starým logem" apod. když to pak třeba vyhraje chlap co potřebuje XL a navíc by raději nové logo ? prostě některý věci jak zaznělo jsou tam 3 a více let a využití už to fakt asi nemá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám v obchodu už 25 let, ale zlevnit z 325 na 299 není nic co by lidem rvalo peníze z rukou. 50 sleva v rámci akce 1 plus 1 za 325 už zní jinak a poletí to lépe. A další možnosti. Je jich spousty.

Ceny u pánských triček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že jsou mezi členy P-C obchodníky (srdcem). Když už je tu otázka triček, tak současná cena je 290,-Kč, tak udělej te cenu např. 100,-Kč - 150,-Kč a uvidíte, jak Vám členové urvou ruce. Já bych už vzal min. dvě !!! A vím o dalších členech. Jde o velikosti XXL a i XL !!!  A co klobouk za 40,-Kč? Beru modrý 2 ks!

 O osuškách ani nemluvím.

Domnívám se, že je stále lepší prodat zboží za tuto cenu, než za žádnou a vést v účetnictví.

 Na druhou stranu je třeba se zamyslet, kde se stala chyba, že některé zboží nejde na odbyt? Na vině je příliš vysoká cena, atraktivita zboží, funkčnost a pod. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se něčeho chci zbavit tak je lepší než nízká cena, množstevní sleva kup 3 a 4. máš zdarma a podobně. Ale je potřeba kouknout na pořizovací cenu a trochu si to spočítat. Co mě přijde dráž, zda skladování a nebo ztráta z prodeje. Dále jak moc je to vůbec prodejné (staré logo) a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že jsou mezi členy P-C obchodníky (srdcem). Když už je tu otázka triček, tak současná cena je 290,-Kč, tak udělej te cenu např. 100,-Kč - 150,-Kč a uvidíte, jak Vám členové urvou ruce. Já bych už vzal min. dvě !!! A vím o dalších členech. Jde o velikosti XXL a i XL !!! A co klobouk za 40,-Kč? Beru modrý 2 ks!

To se od cloveka co tu co rok to resi, jak nema 300,- na clenstvi cte moc hezky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo, opravdu nezklameš. Nezlob se, ale co má tvůj příspěvek znamenat? Raději, kdyby si napsal konkrétní nápad, jak vyřešit ,,ležáky" na skladě. To jsi moderátor?

Punkac,žiji v normálním světě. Takže je lepší podle tebe nechat ležet zboží na skladě (možnost znehodnocení), než to prodat za jinou (nižší) cenu? Ale toto není jen můj nápad. Nejsem obchodník a v obchodě nedělám. Pouze jsem napsal svůj názor na věc. Tak se nezlob :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtěl jsem tu psát, ale ukliknul jsem se u OK406, musím to dát na pravou míru--tak to slevte třeba na dvacku, OKčko ví o dalších členech!!! co vám urvou ruce!!!  jo a veme i klobouky!!!  dva kusy modré!!!

 

ať každý vidí, že jsou mezi členy P-C obchodníky :o (srdcem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo, ty jsi nic nepochopil a to mě mrzí. Zajisté Ty budeš vědět nejlépe, jak celou věc v eshopu vyřešit, když už začínáš opět ,,napadat". 

 Snad se někdy setkáme na nějakém srazu a pohovoříme spolu. Věřím, že při osobním styku nebudeš tak arogantní, jako si na fóru. To jsem napsal za sebe. Není to poprvé, kdy tvé jednání není korektní. Nejsem jediní, kdo Ti toto napsal. Hlavně si prosím tě uvědom, s kým jednáš. Já se k tobě chovám slušně, tak to samé očekávám od druhých ke mě. A taky, že žádný člověk není dokonalý a nebo je?

 Jinak si z lidí děláš nepřátele.

Já jak jsem uvedl v příspěvku, tak jsem napsal svůj názor na řešení ,,ležáků" ve skladě.

Zde ne moje odpověď na tvoji otázku: ,,Co ma co delat moje moderatorstvi s mym nazorem na to ze na dve "prosla" tricka z eshopu".

Měl by si se jako moderátor, který je vizitkou P-C chovat korektně (slušně) a i tak jednat (psát). Taky by si mohl psát háčky a čárky. Lépe to vypadá i se čte. Ale to je v dnešní době moderní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406 : Nez zacnes napadat mou absenci hacku a carek nad pismenky precti si co SAM pises !

Namatkou :

"Nejsem jediní, .."

"Zde ne moje ..."

..a to jsem citoval jen jeden prispevek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo, nikdo Tě nenapadá, tak to sem prosím nepiš, když to není pravda. Začal si sám, svým příspěvkem, který nebyl v žádném případě k tématu a k věci. Domníváš li se, že si to nechám líbit tvé napadání a chování (není to z tvé strany poprvé) tak promiň, ale nenechám. Zamysli se prosím, co komu píšeš o co o něm píšeš. Pokud si tak důsledný, tak by si měl býti celoplošně. Tímto končím s ,,reakcemi" na tebe a tvé příspěvky.
  Jinak tento příspěvek je o neprodejných věcech v eshopu. Tak prosím tě piš k tomu to tématu, nebo Ti je to jedno, co se děje v eshopu?  Jsi moderátor, tak by si měl jít všem příkladem. Pokud si povoláním učitel ČJ, tak se Ti omlouvám. Ale chce to na všechny stejný metr. Nikdo není dokonalý.  Co se týká čárek a háčků, tak i ve škole se píší. Ale asi je jiná doba, tak se Ti StibTo omlouvám.  Jsem ze staré školy a tam se psali.
 Děkuji

p.s. Snad až se někdy potkáme, tak si vše vyříkáme. Co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to leda že by zase byl sraz na jihu Čech protože ty nikam jinam nepojedeš :D   A jinak moje úvodní příspěvky byly k tématu, polemizovali jsme o využití neprodejných částí eshopu například do tomboly, nebo máš tak selektivní paměť, že už se z ní i tohle vykouřilo ? O tom, zda mám či nemám jít příkladem a jak konkrétně si s dovolením rozhodnu sám, to sem netahej, buď tak laskav ;)  Povoláním učitel určitě nejsem, ale chceš-li kázat vodu a pít víno (poučovat mne o nutnosti diakritiky a sám psát jako dyslektik - viz. teď zase "a tam se psali" - a přitom píšeš o háčkách a čárkách -> tedy PSALY) dělej to raději na nějakém jiném webu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...