Schreek

Nová funkce Mapa členů

95 posts in this topic

To určo ne. Bude to nějaký objekt. Bez javy a flashe by to asi nešlo vůbec... AdBlock mi hodně pomáhá... asi se mi sem nacpala spousta skaček, něco bude od doplňků a tak, ale to si povoluju na konkrétních stránkách, přesněji zatím co jsem zakázal tak chodilo... Třeba mraky nesmyslů od FB mám povolený jen na FB a tak.. Tak kdyby se povedlo zjistit zdroj objektu, snad bych našel, co povolit... Dík...

Je to v Javascripte. Namáš náhodou doplnok Noscript?

To bych tu nic neměl... :-DD Neee.. tohle dělaj i jen blbý stráky, který i jen kukísama dovedou nadělat mraky svaček... Nemluvě o tom, že raky stránek mohou být napadený. Pak při mym cestování se to taky připojuje všelijak... a pak člověk neví... ale chce, nebo musí...

Tak jsem to vyšetřil... Kde se mi v FF vzalo několik cizích doplňků fakt netuším. Vypnuto... spousta pitchovin zmizela. Pak stačilo vypnout už jen jeden blokovanej objekt a vše je jak bych i čekal... Děkuji za nakopnutí všem... A chodí to pěkně... I načítání stránek je velmi znatelně rychlejší... .skoro... ;-) Prvotní výhodou je, že se tam useři můžou zadat sami, když chtěj.

Edited by Edison

U FF je rychlé řešení, Napověda/restartovat se zakazanýmy doplňky a nasledně volba obnovit Firefox, nepřijdeš o založky, hesla a duležitá nastavení, ale profil se obnoví a začinaš s čistým, takže vše jede

Jo, já vim... Ale kdo pak má dávat dokupy mý oblíbený doplňky? To oje jednodušší projít a co nevim, co je tak zrušit. Občas se ale stane, že nějakej šmejd něco podstrčí... Třeba do jednoho obchodu někde v zahraničí jsem se nemohl dostat bez instalace čehosi... Mimochodem, obchod proběhl v pohodě... ale jeden z problémů byl důsledek. Mno... naštěstí se zdá, že se povedlo... Ono občas se stane, že některou aktualizací to začne některejch z před tím funkčních doplňků kujvit... To je pak věc najít, co to dělá a najít náhradu, zejména, dyž je to fajn doplněk... Tak dycky při aktualizaci trnu hrůzou, co všechno se podělá... A to nejen v FF...

No, naštěstí v poslední tobě je ta kompaktibilita lepší, ale to už jsme utekli od mapy kamsik do tajů lišky rezavý, takže to nechame :D

Zelenej domeček tam je, nicméně kdo v něm bydlí nevokazuje

Asi po zásahu shora začal fungovat. Ale když jsem příspěvek psal, mohl jsem se uklikat - a nic.

Edited by Medvěd

Taky mi to tak neslo kdyz jsem domek postavil.....pomohlo odhlaseni a zase prihlaseni.....pak jsem tam byl zkolaudovanej....:-)

Ale je hezké pozorovat jak se nám ta mapka "Zahušťuje" jen ty Jižní Čechy jsou nějak mimo. :(

Kde nájdem v súkromnývh správach rozelenie ako v starom: prijaté, odoslané, uložené, kôš? Jedná sa mi hlavne v minulom fóre uložené, ktoré nemôžem nájsť. Alebo sú Vašou zmenou stratené?
Peter