Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapitna Valerie Scratchove v sobotu 23.11. v 15:00 v Usti u Stare Paky


Scratch

Recommended Posts

Jirko, ty nože nehoří, takže to budeme řešit, až je najdeš. Jen jsem chtěl využít příležitosti, ne že by to spěchalo. ;)

Edit: pokud nikdo nepojede na zápitnou přes Roztoky, tak se vypravím asi pěšky, tak mě do večera čekejte. :D

[upravil dne 23.11.2013 11:06 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem doma, osprchovaný. Jako vždy to bylo super, tatínek má jedničku. Až na jeden uřízlý prst žádné zranění, jen nevíme, jak dopadlo Džáňovo auto, které se \"otřelo\" o strom.

Podle toho, jak je Valérie zapitá, tak se jí bude dařit a proste \"jako z alkoholu\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky vsem za fajne vecer a ze chalupa to zase prezila :)

Diky za super nocni pochutinu, kavu s citronem, dal jsem si rovnou tri salky, a jelikoz me vzdy kafe nabudi a pak silene utlumi, nebylo pochyb, ze Punkacova snaha me udrzet pri zivote byla marna.....

Zase mi je dneska dobre a ted si pochutnavam na Detenickem lezaku :)

Zaroven Dzana musel jet rano do prace, tak pry je on i auto v poradku....no a zahrada se z toho snad nejako sebere :)

Dekujeme vsem za darecky, ktere mile prekvapily :), Valerie nektere z nich bude mit az na pristi rok, ale aspon si je hned neosoupe :D. No a ja zjistuju co to vlastne je ten vzduchovy kompresor :), ale vypada to, ze se s tim uzije dost srandy :D

O urizlem prstu nic nevim, kazdopadne Pojd mi Hop pobavil svou kulturni vlozkou, kdy za zvuku CELE praskajici a horici palety si prozpevoval pisen o Mlecnem Vendelinovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo při citronu:D:D

Naštěstí jsem měl to sekundové lepidlo tak jsme to přilepili, jen nevim jestli ted neumře na otravu krve, ale prst má tam kde má být:D:D

Jinak to bylo super, vstaval jsem v 17.30 a po sprše jsem čile nastpoupil do služby.

Džáňa mi volal, omlouval se, a nakonec mi děkoval za pěkný večer ;)

A nevim jak je to možný, ale tvrdí mi že jsem o půl páté když tam byl sice chrápal ale Ondra mě prej přehlušil, že na něj prý nemám, tak nevím

[upravil dne 24/11/13 19:25 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též děkuji opět za super akcičku, ohýnek a vaření kotlíkového gulashe bylo moc fajn. Příště jen malinko prosím brát ohled i na ty členy alkoteamu nemajíc plechovou papuli :D

Val je podlitá pořádně, dárky předaný, pípa polazená a nalazená, dárky budou pinďovi slušet...

O chrápání nic nevím, nevím co všichni proti Hurvajzovu a Poťmihop zvukovému projevu mají... Slyšel jsem jen ticho, oranžový likér se naštěstí nekonal, divný, že se nám povedlo dopít sud, asi to bylo tím, že jsme konečně demokraticky zvolili nedělat čárky

Zpáteční cesta byla super, v Bolce jsem mírně zabloudil, netrefil se do Kosmonos, zajel si asi 60 km, abych po necelé půlhodce a konstatování, že boj s intuicí správné cesty na sever jsem právě prohrál, zapnul jsem navigaci, která mě dotáhla zpátky do Bolky, abych z toho podělanýho kruháče vyjel tím správným výjezdem na Kosmonosy :)

Silvestr sice nebude, ale už se těším na další nejbližší pokračování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já se připojuji k děkovačce za povedenou akcičku na chaloupce. :potlesk Sice jsem odjížděl jako první, ale srandy jsme si za těch 8 hodin, co jsem tam byl, užili dost, takže není důvod litovat. Věřím, že Valerie poroste jako z vody a bude stále zdravá po tom, jak byla důkladně zapita. :) Až zase bude další akce na chaloupce v pláu, tak budu rád, když budu zase moci dorazit. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...