Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Couvačky??


Pietro

Recommended Posts

Zdarec. Byl by tu někdo, kdo by mě poradil jak na spínač zpátečky, tzn. kde se nachází, jak ho vymontuju, popř. rozeberu a prozkouším. Při zařazení zpátečky mi totiž couvačky vzadu buď jen bliknou nebo na to hází bobek úplně. Je nutný nějaký spešl nářadí. Díkes

P406.2,1.td

[Editováno 2/10/03 Pietro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim, ze ten spinac je na prevodovce nekde na predni strane zhruba uprostred...Spešl naradi nepotrebujes, snad jen nejaky nastrckovy klic.....

Dost casto se to tam zanasi bordelem, tak n ato zkus mrknout, jestli to tam neni nejak zoxidovane....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek členové, mám podobný problém, ještě nikdy jsem na své 205 neviděl rozsvícené zpětné světla a už dlouho mi to leží v hlavě, protože nevim kde spínač na zpátečku hledat. Žárovky jsou OKa. Poradíte ??? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínač je pod vzduchovým filtrem.. teda alespoň u diesla. Mě to taky nesvítilo, dodneška nevím, jestli byly někde přestřižený dráty, nebo vyhořelá pojistka. Měl jsem výhodu, že čidlo bylo OK, takže jsem jenom natáhl dráty a bylo to.. hlavní je udělat to tak, aby bez klíčku v zapalování nesvítila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec všem. Daří se dobře, až na to kosu, už by mohla skončit. Předevčírem jsem viděl Citroena XM combi, couval a taky mu couvačky nesvítily. Docela by mě zajímalo jestli je to problém jen frantíků nebo i jiných aut. U jiných jsem to ale nepozoroval. Ani by mě to až tak nevadilo, ale jdu začátkem března na technickou a tam by mohli prudit, že to nechodí, tak se na na ten spínač musím podívat (nebo můj dvorní autošaman) :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a já když jsem ho opravoval, tak svítil. A po zařazení a přeřazení přestal.. já si ho nějakým spojkovým táhlem vyhazoval... tak tady může být taky zakopaný pes. Třeba je to v poho, jenom je konektor vyhozený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo tak už vím od ?eho byl ten jeden z mála plonkovejch kablík?... byly to zpáte?ky. Spína? jsm našel taky tak sem to spojil i bez vyndaného filtru jenomže ono nic a tak to bude asi kontakt, t?? konektor nejde ven kv?li pojistce, je tam p?ístup jako k pen?z?m takže filtr musí stejnak pry?. :P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...