Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na zástupce o.z.


Pe.Tr

Recommended Posts

Pročítám si vlákno o situaci čr klub vs osm \"statečných\" ze slovenského o.z. a koukam na nektere nalady a podpisy.

Pastorek : za dobrotu na žebrotu

Kaper : som zo všetkeho trochu znechuteny!

gedu : znechutený / znechucen

to fakt v sobě nemáte trošku toho chlapa přiznat si že jste udělali chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

provokace ?

A co třeba snaha o to uvést všechny do obrazu věci kor když se chystá referendum o tak důležité věci .

90% lidí kteří ve vlakně o souhlasu s referendem dali souhlas , ani neví proč vlastně bude.

jen to jen moje snaha aby tento deset let budovaný klub nešel k šípku. Mlčel bych , psal jsem že mě tato věc nezajíma a že je to na novem vedení aby se rozhodlo , ale potom co tu čtu lži, převrácené věty a je mi do ust kladeno co jsem nikdy neřekl a ani nenapsal musim reagovat. reaguju jen proto abych vse nastavil do roviny pravdy. tot vše.

sz si píšu s kamarády

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by osobně taky zajímalo o co celkově jde, a nebude to jen kvůli založení o.z.

Třeba co se tehdy stalo v Bahoni, protože se mě zdá, že se to tu dělí na život před a po Bahoni. A pokud mám potom hlasovat o rozdělení klubu či ne tak bych rád věděl všechny informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se Pe.Trovi nedivím - prostě mám taky pocit, že se toho hodně semlelo a teď je ticho po pěšině.... A konec konců píše to co jsem opakoval od začátku - kdyby to začalo omluvou a uznáním, že to bylo špatně, tak je dneska emoce asi trochu jiná...

...nicméně je to pořád dokola a nikam nás to neposouvá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne. četl jsem to co jsi psal že se stalo a chápu že máš nebo máte právo se zlobit ale pořád si neuvědomuji čeho chceš docílit tím že se budou zakládat témata na stejné brdo. Mě to přijde jako by jste si stoupali kolem vraha který někoho zabil, ale nechce se přiznat tak se to z něj snažíte vymlátit a když se nakonec přizná tak ho stejně zabíjete. jasně taky jsem pro aby se omluvili a aby se to pořádně začlo řešit, ale čekám na to slavné referendum kde věřím že se situace posune někam dál. Tohle zakládání témat akorát zhoršuje mezilidské vztahy v klubu. Když se začlo mluvit o tom referendu tak mi došlo, že není takový problém jet třeba vlakem do phy na nějakou veřejnou schůzi a alespoň být více v obraze než u monitoru kde některé věci vyzní jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...