Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

loketní opěrka


koldam1

Recommended Posts

Ja jsem sehnal loketni operku na www.autodoplnky.cz

Maji tam myslim dva druhy. Jednu za necely 2tis - ta se prisroubuje tomu tunelu mezi sedackama (tu mam ja, spokojenost). Druhej typ maj za kolem 3tis a ta se sroubuje ke sroubum od sedacek.

Jinak original lok.operka byva ve 406 myslim pridelena primo na sedacce (operadle).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pozor na to jak jsou udelany! Ja na te svoji mam zespodu takovej prolis dovnitr, ktery tam je treba na zatazeni rucni brzdy!!! Takze abys nedopadnul tak ze si tuto za levnej peniz koupis a pak zjistis ze nemuzes zatahnout skrz operku rucni brzdu. Tahle je sice na konzolach,ale kdo vi jak jsou vysoky... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tornado: No ja na ni asi mrknu osobne, stejne do Ostravy jezdim kazdou chvili :)

A ty konzoly není zas takový problém nechat si udělat na míru - známý by mi z plechu vypálil přesně tvar, který potřebuju, laserem :)

[upravil dne 6.8.05 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Fx: Ja to myslel tak ze aby po tom zvyseni bude dobra na rucku, ale uz bude treba vysoka dost na loket.

To je prave chyba ze tam pisou jen sirku operky, ale vysku te operky nenapsali. :roll

Ja mam ten vrchni dil celej potazenej kuzi. Musim ale priznat ze tahle vypada lip. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...karel aliaz kecka: tu opěrku jsem si byl je to čtrnáct dní koupit a je supr a mám docela radost že jsem ušetřil za orig.co mne tlačil v peugeotu za bezmála tři litry ...a tahle za 599 nemá chybu .A co mne dostalo tak každej kdo jí viděl tak hned sondoval odkud je a že tolik chechtáků nedá a když jsem jim řekl cenu tak čučeli jak kadahár.:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FX::papa www.autohobby.cz záběhlická 84/2533 pha 10-Záběhlice 106 00

maj tam od 599,799 ve dřevě a pak s carbonem 800-1700,-kč.Ty nemaj na stránkách byl jsem tam tedy osobně a normoš mne ji půjčili tak jsem ji venku vyzkoušel jestli mne tam pasuje....koupil jsem tu černou za 599,-kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...