Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou těžkou HF sadu?


Harry

Recommended Posts

Harry, záleží kolik do HF chceš vrazit. Já mám origoš a vyšla okolo tří tisíc.(bez montáže) Dělá se pak ještě TESLA, která využívá repro z auta a ta je o něco levnější. Slyšel jsem ale, že to nedělá dobře těm repro. Přikláněl bych se k originálu. ;)

tomson, dva telefony do jedné HF o tom jsem neslyšel, ale dělá se těžká HF, která má výměnné držáky(když máš různé telefony). To by se dalo zjistit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Radek V. ty 3 litry není zas tak moc...i když u mě kdy měním mobily furt je to asi celkem k h...,ale zase na druhou stranu tu 6310i si chci jeste nejakou dobu nechat.Sice ji v mnohem ani nevyužiju,ale výdrž baterky je super.dost volám,tak je to pro mě celkem dost důležitý parametr.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam sice siemense ale original tezka HF sada stala cca 2700 Kc takze si myslim ze nema cenu hledat neco levnejsi, navic nektere levne sady neumi duplex.

A instalaci jsem delal sam trvala do 307 cca 3 hodiny, samozrejmne ted uz bych to zvladl za polovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Neznáte někdo Parrot CK3000?stojí sice cca 5500.- bez DPH,ale je to Bluetoothová sada...chci si ji jít zítra koupit,ale problém je,že se všude píše že hlasové vytáčení funguje jen s eric. 68i,ale já to hlavně budu využívat s 6310i...nemáte zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...