Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PEUGEOT CLUB tištěný


michal 206

Recommended Posts

už jste viděli co udělal PEUGEOT ČR? udělal si klub. teda lépe řečeno CLUB. asi je to místo předchozích PEUGEOT NEWS. vadí mi, že se to jmenuje jak se to jmenuje. ale tenhle "projekt" byl dřív. Tomáši, řekni si nějaký prachy za název, nebo jsi jim dal souhlas? jinak noviny jsou ok, ale je podivná ta doba vzniku a hlavně ten název. logo nekomentuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Ne Michale, ani Robert a ani ja jsme nedali Peugeotu svoleni aby Pouzili nazev PEUGEOT CLUB. Robert uz s "nima" uz nejaky ten tyden jedna o spolupraci, ale zatim tu jsou pouze sliby a ze se ozvou pristi tyden atd., myslim, ze si to dokazes predstavit. Asi je to hlavne nase chyba, protoze jsme dlouho vahali se zaregistrovanim PEUGEOT CLUBU, jako oficialniho clubu, takhle ale nemuzeme delat nic.

Na druhou stranu me docela mrzi, ze Peugeot nejevi jakykoliv zajem (na strankach se za dobu jejich existence objevili max. 3x, tim myslim oficialni IP adresu neco.peugeot.cz), ze nejaky club existuje, na to je musel Robert nekolikrat upominat, nacez ho vzdy ujistili, ze nam poskytnou ruzne materialy apod. Nakonec to dopadlo tak, ze si nas peugeot "spletl" :o s tim druhym Peugeot klubem a zacal s nim jednat :(.

Asi dopadneme jako Domansky, Auto Svec nebo Auto Kalny, kteri sve sluzby na internetu jiz delsi dobu prezentuji. Ted uz na ne nenajdete ani na www.peugeot.cz odkaz!!!!! Asi trest za to, ze se snazili a ze si nechteji jeste navic platit provoz dalsich stranek pod adresou neco.peugeot.cz. Tady doopravdy prestavam chapat :mad:. Jeste je zde volna domena www.peugeotclub.cz, takze si asi kazdy dokaze predstavit jak to muze dopadnout.

Ted jenom tise doufam, ze jsem se seredne spletl a ze nic z toho, co jsem zde napsal neni a nebude pravda :(

Tomas

PS. Ja mam Peugeoty moc rad a Peugeot CR mi to nemuze pokazit, doufam, ze ani Vam ostatnim ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, koukal jsem na ten "konkurenční" internetovej klub a docela me zarazilo, ze ihned vybiraji prispevky ..... a ze uz svolavaji clenskou schuzi, aby zvolili predsedu ci co, aby mohli mit bank. ucet.

No nevim, Peugeot CR by si mel porovnat, o ktery klub je vetsi zajem a je vice navstevovanejsi, atd., ne???

Priznavam, ze po graf. strance (promin Tomasi :( ) je jejich klub lepsi, ale spis me to pripada, aby ty lidi dostali za svy penize nejaky pocty (a u nich mi pripada, ze jedinou odmenou je "lepsi???" disajn).

Ale proc desajn? Internetove stranky jsou navstevovane hlavne kvuli svemu obsahu, ze??? Nebo snad koukate na stranky kvuli poteseni oci z desajnu? Me to vydrzi tak pul minuty a kdyz tam obsahove nic neni, tak du pryc...

-------------------------------------------

No, mily Peugeote CR, prosim, koukni se na nase stranky a na jejich, pak si na chvilku sedni a zkus to dat dohromady....

S pozdravem

Ondra Maly

alfons@peugeot-club.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

S tema clenskyma prispevkama je to tak, ze da se rict kazdy club je u nas vybira, hradi se tim naklady at uz na provoz serveru, domeny nebo zaplaceni casu, ktery se u toho stravi (a ze ho neni malo). Ale my se chteli odlisit, nechceme zadne prispevky od clenu, prozatim domenu a server plati Robert (diky Roberte), ale snad budou sponzori a zasponzoruji alespon tohle a treba i dalsi veci, jako treba ty samolepky, tricka nebo i karticky, atd.

Bohuzel podle zakona se museji delat vsechny ty kraviny, svolavat clenska schuze, volit predseda a spousta jinejch zbytecnosti, nesmime zapomenout, ze jsme v CR :mad:

S tim, ze Peugeot CR kontaktoval ten druhy klub (Robert s nima prvni navazal komunikaci o spolupraci)to je velika lamerina Peugeotu CR, jak uz jsem psal tak si nas s nim spletl???????

Ja vim, jsem na stranky lama :(, ale postupne se lepsim nebo ne? Kdyz se podivate na muj prvni vytvor peugeot405.hyperlink.cz tak musite uznat ze jsem se posunul o kousicek dopredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda v tom pripade bychom mohli svolat vsechny cleny na to nase randevouz v cervenci, ne? No a kdo rika, ze ta clenska schuze se nemuze konat u stolku v pohostinstvi ???? A v dobre spolecnosti?

Nebo jestli nekdo chce, tak muzeme svolat oficialni schuzi, zvolit predsedu (zdravime Tomase :) ), mistopredsedu (zdravime Roberta:) ) a dalsi .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

®ádný pesimismus, peugeot club alias bývalé peugeot news nám nijak do zelí neleze, naopak si myslím, že ten název nám může udělat "medvědí službu". S Peugeot Č.R. to vypadá, že to vůči nám dopadne dobře, už se to rýsuje, ale nechci nic předbíhat :-))), ostatní kluby mají svůj program a "vytyčené cíle", mám pocit, že se nás jejich aktivity nijak netýkají, snad akorát, že jedni zvolili podobný název. Jo a s designem našich stránek něco uděláme, ale nic zásadního, protože nám jde hlavně o informace, tak se nechceme babrat s nějakými vyumělkovanými pičičandami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

čaute lidi,

Myslím, že to co je na ...... tý druhý Peugeot stránce klubu ukazuje jen a jen na to, že někdo schrábnul love a šel od toho. A četli jste tu spoustu odkazů na náš klub v nabídce náhradních dílů :D Móóóóć hezký.

Jen tak pro info, vyměnil jsem si pár mailíků přímo s Automobiles de Peugeot a kolega z Francie s nima dokonce mluvil :D Počítám, že by se nám mohlo podařit dostat naše logo na oficiální stránky Peugeot France :D :D :D

Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

...tak jsme pomalu na konci zari 2003.

co pro nas zakazniky a priznivce znacky udelao zastoupeni znacky v cr?

nerypu do vseho, beru si na musku jen jediny ofic. casopis.

zatim \"nam\" vysla pouze 4 cisla.

frekvence:

* 2002 03

* 2002 07

* 2002 11

* 2003 03

...ehm, divne, ne? ze by se nic nedelo?

a kde je, prosim cislo z letosniho cervence?

a bude cislo v listopadu?

a je ten rozsah dostatecny?

panove, panove, panove...

videl jsem, co vychazi ve francii, v anglii, v nemecku... to je nadhera. rozsah, kvalita, zpracovani, informace... je v tom i reklama (a zde je mozna navod pro pcr)

vim, nejsme zapad, jsme \"vychodnary\". dobra, ale proc maji v polsku, v madarsku a dokonce i na slovensku neco mnohem hodnotnejsiho? to je (sakra) prodanych 10 000 aut za rok tak malo, aby se pro ty lidi neco delalo. kdyz ne nic uzitecneho a prinosneho, tak alespon je drzet v informovanosti. myslim, ze vsechny ty akce se slevou na kola, ktera nikdo nechce, s vadnym sw u novych aut a se spatnyma prevodovkama a s dlouhyma dodacima lhutama to u nas nevyhraji.

HALO, jsme tady. neignorujte nas a obcas si nas vsimnete. treba budete po vstupu do EU potrebovat kazdeho zakaznika, ktery bude ochoten si koupit auto z ofic. zdroju v CR, tak si jich vazte jiz nyni. jsme potencionalni kupci. (...ne tupci...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že hlavní důvod bude v penězích. Ostatně, pokud se auta dobře prodávají, proč by mělo zastoupení ještě vrážet nějaké prachy do dalších aktivit. Určitě se řídí marketingovou strategií (šetřit, kde se dá) a tak jim to stačí. Navíc mají seklamu i díky peugeot clubu na internetu. Akorát aktivitu projevili po založení tohoto clubu, že zlepšili své netové stránky. Třeba se ty noviny zlepší až zase něco založím, třeba nějaký časopis o peugeotech :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

...tak po PEUGEOT NEWS, PEUGEOT CLUB tu máme PEUGEOT STYLE.

co? style? jó, jasně. peugeot čr právě vydal první číslo svého nového buletinu.

časopis je barevný, na kvalitním papíře, má 68 stran a celkově vypadá slušně, k světu.

obsahem je reklama, nové modely, rally, osobnost, něco pro děti a tak...

tak honem k nejbližšímu dealerovi pro jeden výtisk a? si sám(a) utvoříš vlastní názor.

konečně krok správným směrem (po tom hledání se a hlednání názvu), ono prodat za rok více než 10 000 vozů není jen tak a udržet si ty lidi (při kvalitě aut a služeb), to není samo sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...