Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lánov 11.6. 2005 - pochvala a poklona


Medvěd

Recommended Posts

Minimaxo, dneska jsem odjel v plánovaných 8 hodin ráno, a protože jsme se tedy neviděli, cítím potřebu poděkovat Ti za tento sraz a veřejně prohlásit, že se tento sraz velice povedl

Vzhledem k tomu, že o srazu padla první zmínka cca před měsícem a já velice dobře vím, co všechno s organizací souvisí, přiznám se, že jsem očekával spíš menší srázek, kde se sjede 10 aut, třeba si prokličkujou slalomek, ale hlavně pak majitelé pokecají v hospodě. Tvůj výběr lokality mě velice příjemně překvapil, páč se z návštěvy restaurace nestala jen bezduchá vypíjenda, ale dalo se zabavit na velkém množství atrakcí, kde se daly i organizovat třeba souboje družstev.

Tak bezvadná byla i možnost prohlídnout si 3 ks nových Pažoutů (poprvé měli mnozí možnost vidět na vlastní oči 107čku a dokon ce se v ní i projet.

Parkoviště pro slalom a jízdu zručnosti bylop též výborně zvolené (oproti Džbánu tam třeba byl téměř absolutní klid, na Džbánu pořád někdo projíždí)

Takže za svou osobu cítím povinnost smeknout před skvěle prožitým weekendem a až budeš zase pořádat něco příště, můžeš si u mě udělat čárku (jako že teda jedu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k Medvědovi a taky velice děkuji za supr organizaci tohoto srazu.

Jinak klobouk dolu, za to co jsi všechno stačil za tak krátkou dobu zařídit.

Ještě jednou děkuji za příjemně strávený výkend.

Pokud tento sraz budeš ještě někdy opakovat,a to doufám že jo tak s mojím příjezdem můžes počítat.

:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím co mám říct. Jsem opravdu ze svýho Lvýho srdce rád, že se vám to líbilo. A to, jestli budu zase tady u nás dělat sraz, záleží především na Vás..... díky kluci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k předešlým pochvalným reakcím. Byl to sqele strávený víkend na sqelým místě se sqelou partou. Hlavně na to že to bylo takhle narychlo zoorganizovaný. Takže Minimaxovy 3x hurá. Příště přijedu klidně zase. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimaxa: taky te moc chvalim za podareny srazek, obzvlaste odpoledne na parkovisti bylo bombasticky. Diky za tvoji praci.

Pro ostatni, slalom se jel vazne naplno!!!

dsc0829.jpg

[Editován dne 12/6/05 Masinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se pridavam k ostatnim. Byl jsem tam sice BOHUZEL jen pres odpoledne v sobotu (prace volala:( ), ale bylo to opravdu SUPER!! Skvele zorganizovany, skvela parta, a bejt tam jeste pres noc, urcite by se mi v nedeli ani domu nechtelo.

No nic, priste to snad vyjde na celej vikend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem mk405

teda Mašinko koukám že z toho děláš Sport Wagon :D

jinak jsem zase o něco přišel . . . bohužel opravdu nebyl čas. mk:papa

nene to neni moje, to je kolegy s 2,2 HDI :-)), my s 3,0 V6 jezdime takhle:

dsc0817.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...