Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oblaka kouře


georg

Recommended Posts

Mám následující \"problém\". Včera jsem jel v kuse asi 250 km a po zastavení jsem si všiml hroznýho množství kouře z výfuku. Je bílej a po ničem nesmrdí. Nevím, jestli to má nejakou spojitost, ale při nastartovaném motoru je slyšet hučení a různý pazvuky někde v místě pod sedadlem za řidičem. Nevíte nekdo co to je a co s tím? Nemusí se třeba něco měnit v katalizátoru? (S2) Předem díky405 GRi Combi r.v. 88

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim jsem nepozoroval unik vody.. . Radsi se presvedcim a dam vedet. Doufal jsem, ze to bude nejaka banalitka.. . Tohle auto je moje 1. (kdyz nepocitam 105, ale to neni auto :) )a mam ho asi 2 mesice, takze se moc nevyznam. Na kolik asi přijde to těsnění a práce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to stefan: necuká, jede super. Možna se mi to jen zdá, ale když jedu, tak to tolik \"nekouří\". Jel jsem dost pomalu, abych to sledoval. Při vyších rychlostech neni vidět skoro nic. Stejně tak to hučení se ozývá jen při stání nebo pomalé jízdě.. . Jen bych dodal, že ten kouř pozoruju asi měsíc, jen ho nebylo tolik. 9. ledna jsem byl na TK a nenašli nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...