Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zápis ze schůze Vedení klubu 8.7.2012 v Krnově


Pe.Tr

Recommended Posts

Stifler: Kdyz ty za vsim vidis penize, to je tezky :D

Ja nevim, jak to napsat jinak. Treba: Podileni se na zviditelneni chystaneho srazu? :myslim

Jinak co se tyka webu, tak se jedna o castku, kterou jsme ochotni investovat. Neznamena to, ze to bude tolik stat. Ale ti co dane problematice ruzumi mi jiste potvrdi, ze jsme jeste z levneho kraje:aut

[upravil dne 18.7.12 19:09 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj pohled je že radši budu aktivní(živej) neřád než platcí jedinec kterej člensvtí bere jako dobrou investici(slevy....). To jsem tady již vysvětloval.

Jde mi o to že to působí jako náborovej plákát se strýčkem samem z válek.

Pokud nechcete dotovat neřády, to chápu, tak dávejte příspěvky na minisraz jen řádům. jako je to na velkejch srazech, Stejně to tak časem dopadne(současným tempem;):))

problém číslo dva je to starost navíc pro organizátory, ještě doufat a počítat kolik dorazí řádu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když pořádám sraz, snažím se tajit podporu srazu, aby to bylo jako překvapení. Člověka přemlouvat ke členství 400 Kč nepůjde jen tak, když ušetří na srazu 100 Kč (při 10 lidech a podpoře 1000 Kč). Je to jen další záminka pro podporu. Nemyslím si, že by byl zásadní problém neudělení podpory, když se tam sejdou pouze 4 řádní členové. To někoho vytrhne 100 Kč?

Ještě si uvědomte, že sraz musí pořádat minimálně 2 řádní členové, takže už zbývají jenom další dva. Nevím, proč by měli organizátoři \"doufat\", zda dorazí minimální počet řádů, pokud ne, zaplatí to účastníci, jako tomu bylo doposud.

Ano, souhlasím s tímto ustanovením, nač podporovat neřády z peněz od řádů. Může neřád využívat slev na P-C?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...při minisrazech podpora jen pro řádné členy...

Kdy už konečně pochopíš, že se nejedná o podporu účastníků, ale o podporu srazu ;)

Jak si to pořadatelé \"naúčtují\" účastníkům se už neurčuje ;)

To jsem to zase skonil :( Moc se omlouvám :(

Zase jsem dal editovat příspěvek, místo citace :(

Už kvůli tomu se těším na nové fórum :mad::bojim

MJS

[upravil dne 18.7.12 20:19 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jů a ja myslel že to nikdo nečte :D

děkujem za chválu a pokusíme se dělat maximum co jsme naplanovali.

mimochodem v krnově skvěle vaří

jo a zapomněl jsem napsat že do majetku klubu jsme zakoupili

-laminátovačku

-tiskárnu na kartičky + příslušenství

-externí hardisk k serveru

- a vrámci uspořádání rekordu v Mělníce, knihu rekordů a certifikát od Agentury Dobrý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...