Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyúčtování srazu v Kokoříně 2012


Pe.Tr

Recommended Posts

Přílohu .xlsx můj počítač nezná, tak se k vyúčtování nevyjádřím.

Je mi to líto Méďo ale musím napsat : Ať chceš nebo ne, je potřeba držet krok s dobou :) Ms Office 2007 ve kterých byla tato koncovka \"představena\" jsou jak název napovídá 5 let staré :) Stačí přeinstalovat balíček Office (Excel / Word / ..) není nutno celý Windows systém :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tabulka pro mě jako člověka nakaženého velmi pozitivním vztahem k MsExcel moc přehledná není ale z toho co jsem schopen vykoukat soudím, že to určitě stálo za to (za těch 40 kolíků) :) ...fundovanější názor teď večer nevypotím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stibto, neni nutny novy office... ja sam pouzivam jak 2003 tak i 2010... dovody rozpisovat nebudem.

Medovi som dal tip ako moze pouzivat aj taketo najnovsie formaty a nemusi nic preinstalovavat...

Proste ber to tak ze nie kazdy berie pc ako hobby, vacsinou to byva nutne zlo doby... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stibto, neni nutny novy office... ja sam pouzivam jak 2003 tak i 2010... dovody rozpisovat nebudem.

Medovi som dal tip ako moze pouzivat aj taketo najnovsie formaty a nemusi nic preinstalovavat...

Proste ber to tak ze nie kazdy berie pc ako hobby, vacsinou to byva nutne zlo doby... :-)

Dobre tak aspon shanet ten konvertor ale to uz mi skoro prijde ze je lepsi hodit si rovnou Office 07 ;)

Ja to rozhodne nemam jako hobby, nouze me naucila .. pracovni povinnosti .. viz obsirne kody v IT koutku (Visual Basic) ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre tak aspon shanet ten konvertor ale to uz mi skoro prijde ze je lepsi hodit si rovnou Office 07 ;)

Problém je, že konvertor je zdarma, ale vyšší verzi Office by už musel platit. A protože mu PC nevydělává ani není Méďův koníček, tak ani já nechápu, proč by měl přecházet na vyšší verzi.

Ale to už jsme hodně :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...