Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG


Roman Bazi

Recommended Posts

Ano, nekrátí se čas pro další TK. Nevím, proč bych se měl třeba "okrádat" o měsíc. Třeba u cabria se to moc nehodí. Ted jsem jel týden po (dřív to nešlo) a je v dubnu. 

Na STK je jim úplně jedno, zda má auto propadlou TK klidně 5 let a je jen na provozovateli, jak to auto tam dopraví (správně by to mělo být na podvalu). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo.:)

Kolikrát je tam u vás souvislá vrstva sněhu,pokaždý,když jedu ku Praze v zimě at na Bolku,či Poděbrady,tak už 40 kilců za JC je pomalu zeleno,letos možná byla vyjímka,ale když jsem tu měl pána pro štípačku někde od Nymburka,tak se nestačil divit co tu máme,že on má zapadané jen spáry v zámkovce.Byl tu někdy v lednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím na TK tak dva týdny před koncem, právě kvůli tomu, že když emise neudělám, jedu k mechanikovi s platnou TK.  Pokuty za neplatnou TK, propadlou byť jediný den, jsou dnes vysoké. A kdyby do mě někdo naboural, a já neměl platnou TK, tak se mě pojišťovna vysměje.To nehodlám riskovat. 

A to jsem si byl jistý, že 307ma nemá chybu a STK v pohodě projde. 

 

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mechanik uznal reklamaci, vyměnil katalizátor a Emise i stk v pořádku.

Mechanik se vyjádřil tak, že hledal informace, proč jsem neudělal emise a zjistil toto. Peugeot má z výroby hodně předimenzované katalizátory, a když tam dal univerzální katalizátor, který výrobce doporučuje na 2.0 benzín, tak ten je pro Peugeot nevhodný a emisemi neprojde. Teď mi tam dal katalizátor EURO4 pro obsah do 2.8l. a hodnoty CO jsou 0,0. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak 307ma dostala po 120000km nové rozvody, po 130000km nové přední kotouče, napínací kladku a řemen příslušenství, levou stabilizační kost, a byla opravena trumpeta na prostředním nerezovém výfuku. Cena 13300kč.

Nový majitel, který mě přemlouvá, abych mu 307mu na jaře prodal, bude určitě spokojen :D

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby si Ti dva zájemci před Tebou koupi rozmysleli, tak Ti dám vědět.

Původně jsem chtěl Toyotu Avensis. Ale asi si za svými požadavky budu tentokráte stát. Chci silný benzínový motor na LPG, automatickou převodovku, 4x4, kombi nebo SUV s rovnou podlahou po sklopení zadních sedaček. A tyto požadavky splňuje snad jen Subaru a Volvo. To jsou teď největší kandidáti. 

Nějaký starý zachvalý kousek se najde.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...