Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG


Roman Bazi

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

307ma dostala sadu uložení předních pružin, tlumiče a stabilizační kosti. 

Udělal jsem si zásuvku do kufru, která je pod proudem jen po zapnutí zapalování, a připojuji do ní autoledničku.

Pravý ofuk vadil při pohledu do zpětného zrcátka, tak jsem ho upravil. Výsledek se mě moc líbí.

Koupil jsem kameru Novatek A118C. Zatím je napojená na zapalovač, ale budu ji připojovat přes převodník do pojistkové skříně.

Na podzim jsem musel nechat vyměnit katalizátor, starý se rozpadl.

 A už mě nebavilo dolévat chladící kapalinu, tak jsem s kamarádem Jirkou vyměnil chladič.

Na LPG jsem už najel přes 100000km bez jediného problému, takže velká spokojenost.

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi v úterý jsem si všiml, že zadek auta je níže, než by měl být. Nebyl čas to řešit. Ve čtvrtek jsme při revizi LPG zjistily, že mám prasklou pravou zadní pružinu. V pátek byly nové pružiny doma, a dnes jsem ji s kamarádem Jirkou vyměnil. Výměnu levé jsme zatím odložily, udělám si v práci háčky na staženou pružinu, a půjde to krásně.

Švědské pružiny LESJÖFORS, v Brně v obchodě skladem - 1174kč za obě dvě. 

Když jsem viděl ceny v Auto Kelly, tak mě málem trefilo. 

Rozdíl cen:

Autorozvody:

Pružina Kayba 1ks -  418kč

Pružina Sachs 1ks- 900kč

Auto Kelly:

Pružina Kayba 1ks - 1800kč

Pružina Sachs 1ks - 2400kč

 

 

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je velký, proto jsem si začal měnit některé díly sám, a nebo si vozím k mechanikovi vlastní.

Řeším další problém. Včera jsem neprošel emisemi. Limit CO 0.2, a já měl kolem 0.7 na LPG i benzín. Nefunkční katalizátor dávaný nový 29.10.2016 univerzální přesně pro moje auto. Řeším s mechanikem reklamaci, tak jsem zvědav, jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně mít doklad a reklamovat. Předpokládám ale, že máš těsně před koncem platnosti TK, takže by to chtělo vyřešit co nejdříve, abys vůbec mohl legálně jezdit. 

Dej sem pak info, co to bylo za katalyzátor - výrobce atd. Abychom věděli, který raději nebrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Romane, na to máš času habaděj, já na předposlední stk  jezdil bez jedno dne rok :D,od ty doby si to píšu abych měl přehled, do kalendáře :D 

To jsem vůbec měl kliku, ze mě nikde za celou dobu nezastavili než jsem na to přišel  :D

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...