Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 - Výměna brzdových destiček a kotoučů P307


koblih69

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

Je to můj osobní názor, ale bylo by dobré kdyby jste dodržovali nařízení výrobce a ty šrouby co drží třmen vyměnily. Cena vás nezabije, od výroby mají nanesené lepidlo a kotouče pár sad destiček také vydrží než je bude potřeba sundat a ty šrouby znovu vyměnit. Je to možná na první pohled přehnané, ale bezpečnost je bezpečnost. 

 

PS: informaci mám ze servisní dokumentace k 308, ale nemyslím si, že to tady bude jiné.

Upraveno uživatelem popest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Je to třmen co drží destičky. Jak špatné nářadí? Gola, trhák kus trubky jako nástavec, sadu torxů, torx50,paličku, wdčko, sekáč, momenťák, stahovák, jediný co mi chybí je autogen a asi síla protože se ty pos...ný šrouby ani nehnou, to bych strhul ten torx.

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třmen není kalibr, slovo kalibr má zcela jiný význam. A třmen nedrží na TORXu 50. NA Torzxu 50 může být maximálně držák třmenu. Proto jsem se tak zeptal, protože z toho nešlo pochopit, co ti vlastně nešlo sundat. Třmen drží na vodících čepech, v nich je nějaký menší šroub. 

A k tomu nářadí, to jsem se taky ptal cíleně, protože spousta lidí se snaží sundat ten držák třmenu takovou tou hobby sadou torx klíčů. S těma jde maximálně ožvýkat hlavu toho TORX šroubu. Pokud máš kvalitní TORX hlavici a k tomu trhák, tak nářadí je v pořádku 👌. Pak bych teda na tvém místě sundal třmen - povolením vodících čepů a pak ty šrouby držáku nahřál - třeba tímhle https://www.gas.cz/meva-pajeci-souprava-typhoon-piezo-kp01080p/produkt/12565/522/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...