Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

před 9 hodinami, parizov napsal:

Tak letos teda Chorvatsko. Už je i objednáno - Brela. Tam jsem ještě nikdy nebyl (jen teda projížděl), tak uvidíme...

Brela je skvělá, ale dost kopcovitá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tak 21.6. odjezd na Pelješac do Drače. Zkoušel jsem uvažovat o trajektu pro úsporu času a únavy, ale došel jsem k závěru, že v přepočtu 800 Kč za převoz který trvá hodinu, plus nalodění, vylodění, předpokládané čekání na trajekt a pak stejně dojezd ještě 50 km, mi za to nestojí a radši si to objedu a pokochám se přírodou. Už se těším, že objevíme něco dalšího. V plánu je výlet do Stonu an opevnění, na ostrovy Korčulu a Mljet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Scratch napsal:

tak 21.6. odjezd na Pelješac do Drače. Zkoušel jsem uvažovat o trajektu pro úsporu času a únavy, ale došel jsem k závěru, že v přepočtu 800 Kč za převoz který trvá hodinu, plus nalodění, vylodění, předpokládané čekání na trajekt a pak stejně dojezd ještě 50 km, mi za to nestojí a radši si to objedu a pokochám se přírodou. Už se těším, že objevíme něco dalšího. V plánu je výlet do Stonu an opevnění, na ostrovy Korčulu a Mljet :)

Nevím kdy tam budeš, ale aby jsi nestrávil dvě hodiny na hranicích s BiH

Občas tam bývají fronty. Ale jinak máš pravdu, také to objíždím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty už to máš zaplacené? Já byl v Drače jednou večer na kafi v kavárně a moc mě to tam nenadchlo, dost bordel a hlavně jak je to v rovině moře se silnicí a dost mělko tak je to takové rozplihlé. A i takové "smradlavé" mělčiny.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by někdo tip na co nejzakopanější, nejodlehlejší a nejméně zahuštěné místo na Istrii a poblíž? Tedy spíš asi od Puly směrem na Rijeku, naproti Cresu, bych tak podle mapy odhadl... Nebo je volnější třeba ten Cres nebo Krk? Ubytování je mi celkem jedno, klidně si vezmu i stan, jen nechci žádný hotel, rezort apod. Nemusíme bydlet ani přímo u vody, máme s sebou kola. Nikam moc dál zajíždět nechci, tahle vzdálenost mi bohatě stačí. Je to na poslední dva týdny prázdnin, tentokrát už jsem jimi bohužel limitován, jinak bych jel mimo sezónu do Řecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
před 4 hodinami, Scratch napsal:

kdyz se podivam ven tak si rikam, ze bych mel tu strechu na garazi fofrem opravit :D

Tý jo, ty jsi rekvalifikovaný i na střechy? To jsem měl vědět předloni, když jsme dělali novou :aut

Nás čeká s největší pravděpodobností v půlce srpna Slovinsko. Chceme.to jednou zkusit. Má někdo tip na ubytko? Nebo vůbec zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má být jako lidí, tak na jih do černé hory a nebo ostrov. Jak je to spojené s pevninou tak málo lidí není nikde. A letos prý o to víc. Já také ještě nevím kam vyrazit. Asi to bude Lošinj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti lidi jsou většinou namačkaný někde, kam jde přijet popelnicí až před vchod a od baráku se na pláž dá odkutálet, co na tom, že jsou tam jak sardinky. Jakmile se někam musí udělat pár kroků a není tam stánek s pivem, už to řídne, a když se náhodou musí přelézt nějaká skála, z těch 750tis lidí to eliminuje minimálně 749.999 :D

Mám někde fotku z Rabu, po té jejich jediné písčité pláži se nedalo ani projít, písek vůbec nebylo vidět, ale stačilo jít na druhou stranu přes kopec, asi kilometr, slézt ze skály a tam nebylo vidět člověka až na obzor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 5. 2017 at 13:54, MotoMoto napsal:

Nevím kdy tam budeš, ale aby jsi nestrávil dvě hodiny na hranicích s BiH

Občas tam bývají fronty. Ale jinak máš pravdu, také to objíždím.

dekuju za info, s tim jsem uplne nepocital. Jedu tam v bezny pracovni den a planuju tam byt kolem 11:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...