Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové autodíly nejen pro Peugeot a Citroen atd. - SLEVA až 70 % Z MALOOBCHODU!! VŠE NOVÉ SE ZÁRUKOU A DOKLADEM!


badisak

Recommended Posts

před 24 minutami, ozzy56 napsal:

při reklamaci se vždycky požadoval doklad, že díl montoval servis, platí to od doby, co ty obchody vznikly (cca 1995 ??)

zrejme me to nejak uniko, mrku na prvi v tomto vlakne, zrejme jsem to tam prehled, primo z e-shopu jsem nikdy nic nekupoval

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, badisak napsal:

 Přece si laik nemůže třeba měnit rozvody

Není to úplně k tématu, ale: 10 let jsem opravoval auta (soukromě) na plný úvazek, 5 let na půl úvazku (k zaměstnání) a nyní jako brigádu.... JSEM LAIK, ČI NE?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, ozzy56 napsal:

při reklamaci se vždycky požadoval doklad, že díl montoval servis, platí to od doby, co ty obchody vznikly (cca 1995 ??)

zrejme jsem to nekde v prvnim prizpevku prehledl, bavime se o necem jinem, z obchodu nebo e-shopu jsem si nikdy nic neobjednal! Tady pres PM od uzivatele badisak. Docela me to i zarazilo chtit po me doklad o monazi ze servisu.

Opravdu se zamyslete nez neco postnete!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, ineverexist napsal:

Docela me to i zarazilo chtit po me doklad o monazi ze servisu.

V podstatě je to jen pseudoujištění, že montující není úplný kopyto a trošku chápe, jak jednotlivé funkční celky (i rozstřelené na prvočinitele) fungujou….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 6 měsíců později...

Zdravím Tě Pane. Jen malý dotaz. Pomalu mi odchází výfuk tak se trošku rozhližim zatím to ještě chvíli vydrží, chtěl bych to vyměnit někdy koncem ledna. Jde o P807 2,0L 100kw RHR 2007 jedná se o koncový tlumič, je to ten napříč uložený s vývodama na jedné straně. Díky za informaci a v roce 23 hodně zdraví. P.R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Tobě také hodně zdraví do Nového roku. Mám tam poměrně dost výrobců a ceny jsou různé. Prosím napiš na kolegu pribyl@autorozvody.cz a řekni mu, že jsi z klubu, pošle ti přesnou nabídku. J

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Necituj těsně předcházejicí přispěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...
Odesláno (upraveno)

Ahoj, prosímtě promin, mě tady vůbec nechodí notifikace a nejde se mi pak několik dní přihlásit. Pokud je to aktuální napiš to na kolegu pribyl@autorozvody.cz. Diky. Jarda

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...