Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změna statusu řádný člen na čestný člen


Pe.Tr

Recommended Posts

možná by šlo udělat makro na řády a potom by načetlo všecky neřády a zapamatovalo by si to počet příspěvků no a za měsíc by musel být počet příspěvků o 1 vyšší, když ne, poslala by se zpráva o neaktivnosti, a potom by se uložil neaktivní člen k ledu. Jeho dosavadní příspěvky by se ponechaly a kdyby v budoucnu dostal psací múzu nebo se stal řádem, makro by to odhalilo a přepsalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy - třeba PetaV na fórum leze zcela minimálně, přesto ale bývá na většině srazů (protipól většiny přispěvatelů, kteří jsou i několikrát denně na fóru, ale ukázat se na srazu nebo poslat pár stokorun jako příspěvek na chod klubu, to je problém).

jinak třeba z mé rodiny platím já, manželka, brácha i Pavlík a píšu sem jen já

[upravil dne 4/3/2012 20:48 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci vyvolávat nějaký flame!

Líbilo by se mi to rozdělení, které jsem napsal, jako fíčura jen a pouze pro promáznutí nulových (tím myslím opravdu nulových) spíše nečlenů fóra. Opravdu jestli je plus mínus 400 řádů a k nim 26000 členů, ze kterých dobrá 1/4 nikdy pro klub nevytvořila nějakou přidanou hodnotu, stálo by myslím za úvahu toto změnit. Nakonec zjistíme, že klub má 400 řádů a k nim bude 6500 čestných členů (to ještě nadsazuji) a zbytek je jen jméno v registračce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Punkáči. máš pravdu v tom, že je tu \"mrtvých duší\" fakt dost. Můj odhad je ještě mnohem pesimističtější než Tvůj, a to, že celkově má klub aktivních členů max do 3000 duší, z toho je tedy cca 400 řádných a 2500 \"neřádů\" - přesto ale P-C má návštěvnost takovou, že je pro spoustu sponzorů zajímavá (jsem rád, že se současnému vedení a zejména Pe.Trovi daří sponzory nejen oslovovat, ale i získávat). Z tohoto úhlu pohledu ale může být cifra přesahující 25000 hlavou hranici poněkud zajímavější než skutečné množství lidí na fórum lezoucí a PROTO BYCH I POCHOPIL, KDYBY TVŮJ NÁVRH SPOČÍVAJÍCÍ V ODSTRANĚNÍ MRTVOL NEPROŠEL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...