Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změna statusu řádný člen na čestný člen


Pe.Tr

Recommended Posts

Dobrý den všem! Během dneška se budou měnit statusy řádného členství na členství čestné u těch členů, kteří do 28.2. 2012 nezaplatili poplatek (300,-) za prodloužení řádného členství.

připomínám bod stanov klubu-věnujte vyšší pozornost třetímu bodu.

 Řádné členství lze prodloužit na další rok zaplacením nového členského příspěvku, a to do

28. 2. daného kalendářního roku.

 V případě neuhrazení členského příspěvku do 28. 2. daného kalendářního roku je řádné

členství automaticky převedeno na členství registrované až do opětovného zaplacení

členského příspěvku.

 Členové, kteří své členství prodlužují a nestihli to do výše uvedeného data, mají celý březen

jako dobu hájení pro dodatečné uhrazení členství za částku pro prodloužení členství (300,-). Po

době hájení již platí částka členství jako pro nového člena (400).

Děkujeme Vám za projevenou přízeň i v dalších letech kdy pro Vás připravujeme další zvýhodnění.

S pozdravem

Pe.Tr

Předseda klubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento přístup se mi líbí. Myslím, že loni se tu řešilo, odkdy dělat z řádů zase neřády a vymýšlela se nějaká doba hájení ... jsem moc rád, že ta doba hájení byla jen do konce února, tedy do konce platnosti :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento přístup se mi líbí. Myslím, že loni se tu řešilo, odkdy dělat z řádů zase neřády a vymýšlela se nějaká doba hájení ... jsem moc rád, že ta doba hájení byla jen do konce února, tedy do konce platnosti :super

Nevím, jak jsi na to přišel - já v třetím bodě Pe.Trova sdělení čtu, že Členové, kteří své členství prodlužují a nestihli to do výše uvedeného data, mají celý březen jako dobu hájení pro dodatečné uhrazení členství za částku pro prodloužení členství (300,-). Po době hájení již platí částka členství jako pro nového člena (400).. Tato praxe tu fungovala od vzniku placeného členství a je to jednoznačně dobře (Pe.Tra chválím za enormní snahu o upozornění na potřebu prodloužení všech, kterých se to může týkat :super)

[upravil dne 4/3/2012 13:49 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rozdíl od Českých drah nebo Dopravního podniku klubu chybějící peníze na provoz nikdo nedá a tak je vedení rádo za každého, kdo klub zaplacením řádného členství podpoří. No a protože jsou lidé sklerotičtí a na platby s roční frekvencí se rádo zapomíná, je zmiňované přechodné období jednoznačně potřebné a je tedy dobře, že tu taková praxe funguje.

[upravil dne 4/3/2012 14:00 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca 100 členů, kteří včas neprodlouží nebo už v řádném členství nepokračují je bohužel běžná realita - naštěstí se během roku najdou \"noví bojovníci\", kteří finanční deficit dorovnají. Poměr mezi řádnými a neřádnými členy je bohužel velice smutnou realitou, s kterou ale lze jen velice těžko něco udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je běžné, že tolik lidí \"zapomene\" nebo je něco špatně? Předpokládal jsem, že letošní plánovaný Kokořínský sraz s novými pravidly nové členy spíše přiláká a že výborná práce vedení (hlavně bleskové vytištění kartiček Přémou) bude členy klubu oceněna, ale opak zdá se býti pravdou :( Bývalí řádní členové co se děje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vezmi si ale kolik je tu členů s jedním nebo žádným příspěvkem

na mým EEE901 mám ve firefoxu 709 stránek po 30 členech a když to dám vzestupně, tak plných 233 stránek nemá žádný příspěvek a pak teprve začínají členové s jedním příspěvkem.

To už mě nebavilo listovat.

Takže on ten poměr nebude tak zlej. Já bych udělal menší rozlišení ve foru na řádné členy (platící přispívající do fora nebo nepřispívající - to je jedno), čestný člen by byl ten, který vykazuje určitou aktivitu alespoň na fóru (1 příspěvek za měsíc vyjma inzerce). Ostatní by byli čekatelé :). Dle mého se nemá cenu chlubit mrtvýma dušema, teda pokud to není dobré třeba pro sponzory a tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...