Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotky - 35. sraz - Zimní Klouzání


Recommended Posts

ty jo, takhle to tak hrozne nevypadalo, ale libi se mi komentare:

Peta: ty vole, ja bych nejel ani hovno :D

Hurvajz: co blbnes :D, to je uplne v pohode

Charlie1: to drzi jak pribity :D

Ale sjet to nikdo nechtel :D:D:D:D

[upravil dne 24/2/2012 11:41 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBJ: Kde je moje Fialka? :( máš tam všechny auta kromě mého :(

Promiň Gronholme, nějak jsem tu Tvoji fialku přeskočil. Už jsem skoro pojal podezření, že jsi s ní někam v době focení odjel, ale pak jsem Tě tam viděl na fotkách a našel jsem tam nakonec i to Tvoje auto. Na dvou fotkách je vidět zadek a na dvou předek, ale pokaždé hodně v pozadí. Já jsem totiž fotil ty auta, když jsem byl v půlce tak se šlo tahat toho iOna a zase jsem pokračoval ve focení a tím to asi vzniklo. Vrátil jsem se a pokračoval jsem jinde než jsem přestal. Ještě jednou se omlouvám, příště se mi to snad nestane :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBJ: Kde je moje Fialka? :( máš tam všechny auta kromě mého :(

Promiň Gronholme, nějak jsem tu Tvoji fialku přeskočil. Už jsem skoro pojal podezření, že jsi s ní někam v době focení odjel, ale pak jsem Tě tam viděl na fotkách a našel jsem tam nakonec i to Tvoje auto. Na dvou fotkách je vidět zadek a na dvou předek, ale pokaždé hodně v pozadí. Já jsem totiž fotil ty auta, když jsem byl v půlce tak se šlo tahat toho iOna a zase jsem pokračoval ve focení a tím to asi vzniklo. Vrátil jsem se a pokračoval jsem jinde než jsem přestal. Ještě jednou se omlouvám, příště se mi to snad nestane :myslim

V pohodě, jen jsem se těšil na nové fotky, abych mohl vzpomínat a ono nic :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takže Scratch neplní sliby - nedodal fotky, jak slíbil už předposledního února a Peta s Džáňou na nás prděj taky... :roll:aut

Edit: Já nafoceno nemám skoro nic, ale pokud by byl zájem, tak sem taky přispěju se svou troškou do mlýna. ;)

[upravil dne 13.3.12 13:17 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak speciálně pro ty méně bystré http://www.peugeot-club.com/fotky/index.php?cat=57 ¨

Ale chápu, že pro ty, kteří si to chtějí syslit doma, tam chybí odkaz pro stažení celého balíku - ale to se snad se Scratchem ještě doladí ;)

[upravil dne 13.3.12 13:42 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...