Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování....


Recommended Posts

Taky děkuji a udělali jste mi moc radost s těma narozkama :)

Hlavně doufám,že všichni dobe dojeli,podmínky ráno/dopoledne vpravdě moc ideální nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky se přídávám k poděkování, sraz byl fakt super. Díky moc všem za super zábavu a organizátorům za výběr pěkného místa a vůbec program a tak podobně :) A už se těším na další sraz :) stopro zas pojedu.

Fotky přidám jakmile se dokopu k tomu je vytahat z foťáku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to jeden z nejlepších srazů, na kterém jsem byl. Organizátoři z mého pohledu sraz připravili na 1***** a nenechali nic náhodě. Hlavně chválím vložku s kouzelníkem - ten pán fakt uměl a vím minimálně o 3 lidech, kteří ze setkání s ním neměli lehké spaní. Já sám jsem očekával, že celá vložka bude jen o těch baloncích pro děti - když jsme následně uložili Pavlíka a já se vrátil ke stolu, k svému velkému překvapení jsem viděl jemně vyšokovaného Bigbadjohna a kouzelníka s kartami, který dělal jeden nepochopitelný kousek za druhým. Sám jsem jeho vystoupení viděl ještě u jiného stolu celé a stejně jsem nepřišel na to, jak to pán dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se musím připojit s poděkováním za sraz,vše perfektní,jak psal Přema,počací se také vyvedlo,poděkovat musím také šoferovi Bigbadjonovi a spolujezdkyni Verunce. Organizatorům ještě za hezké ceny.

Jen těch autobusů tam mohlo být více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také se přidávám a děkuji organizátorům za supr sraz a všem zúčastněným za paradní atmosferu.

kdo nebyl může litovat, hoooodně litovat!

P.S. cestou na sraz krásná spotřeba 7,2 , zpatky jsem měl spotřebu ještě hezčí 6,6 , jenže jen do chvíle než mě dojel scratch a to jsem byl opět na svých pruměrných 9 :(:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já chci poděkovat všem kteří dojeli a Džáňovi za výběr místa a domluvenou zábavu v podobě čtyřkolky a skůtru, Adélce a Scratchovi za všechnu tu organizaci, RadceS za úsměvy a trpělivost na kontrole, Charliemu za kouzelníka, Minimaxovi za iONa a ozvučení, klubu za podporu, Radkovi Špagátkovi za bezpečný odvoz,... A moji Martině, že všechen těžký sníh sama doma odházela. Určitě jsem na něco zapomněl, ale to snad nevadí a nikdo se nenaštve. Mě osobně se sraz moc líbil. Bylo nás celkem víc než šedesát, to na zimní klouzání je neuvěřitelná účast. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja take vsem chci podekovat

v prvni rade ucastnikum za ucast a pochopeni k nekterym organizacnim problemum

v druhe ale ne posledni rade chci podekovat:

klubu za podporu

Petovi s Hurvajzem za organizaci, rozhazeni ucastniku do pokoju a evidenci :), a taky za pomoc pri zpracovani vysledku OZ, taky za podporu v dobe, kdy to bylo dost potreba :D

Minimaxovi za zajisteni iOna a perfektni ozvuceni, ktere bylo slecnami pozitivne hodnoceno :)

Dzanovi za zajisteni hezkeho mista, zabavy ve forme skutru a 4kolky - hlavne, ze jsme vsichni prezili a ty ses dozil

Charliemu: za kouzelnika, moc se nam libil, doposud nechapu, jak Adelce vlozil do ruky 2 micky misto jednoho.....

Radce S a Radi s doprovodem za zajisteni kontrolniho bodu K1 a zpracovani vysledku OZ

Adelce za to, ze to se mnou vsechno vytrpela, kontrolovala me vypocty, a zaznamy, protoze ja uz byl nekdy skoro slepy vuci chybam :)

Vyuctovani snad vyslo, tak i v tomto smeru je to vse OK.

Jo a taky chci podekovat za to tahani ze snehu, preci jen 150 cm prasanku neni pro moji postavu idealni :D

[upravil dne 19/2/2012 19:43 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož srazy mám velmi rád, tak mě přímo s..e, že mi situace a zdraví nedovolili dojet. Gratuluji organizátorům za akci a snad na příští sraz dorazím.

ps: Na fotky se radši nedívám abych nebyl smutnej, že sem nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem akorát dorazil domů. Cesta super, konečně jsem poznal co to je jízda po neupravené silnici :) Jinak z srazu mám super pocit. Moc se mi to líbilo. Děkuju organizátorům za uspořádání skvělého víkendu. Co se týče BBJ s kouzelníkem, tak z jeho myšlenkových pochodů mám záchvat smíchu ještě teď a z kouzelníka mám hlavu naruby také stále:bojim Také nezapomenu kouzelnou scénu, kdy BBJ šel táhnout Iona a když byla na nich řada, tak strčil do dcery a na Milana+ řekl: \"Pojď vole\" ale řekl to v takovým sledu že to vyznělo jako když tím pobízí děcko :D:D:D:D

Slipkont: Trochu nechápu tvoji reakci. Opravdu nevím kdo ti tu co udělal, ale tyhle výpady trocvhu nechápu :roll:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...