Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd praha


Recommended Posts

ale nééé .. :myslim ..pečti si začátek tohohle vlákna .. nevim ... já to mám na konci 1. stránky možná mám jiné stránkování .... první benzínka zn. Benzina ve směru Z Prahy DO Mladé Boleslavi .. na dálnici .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a to jak ? :) btw stejně na to koukám že jak nejjednodušší tak nejrychlejší varianta je přes ten Hradec, ta přes MB je jen nejkratší, ale možná tak o 15km .... heh..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal mi, jak se má dostat k čerpadlu v nádrži, nemohl dostat ven víčko. Hned jsem letěl ven a zkusil to u sebe a co nešlo silou, šlo ještě větší silou ;)

Jenom ale dodám, že když jede Jimmy, nepojedeme přes HK, ale z Poděbrad na Jičín. Nicméně ty stejně pojedeš později ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a v nádrži zjistí že má ucpané sítko nebo porouchané čerpadlo a stejně to asi nepořeší .. :) no - mám mu dát vědět zítra dopoledne abychom se dohodli jak teda s tím odjezdem :) tak uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jet tam pres prdelakovice?? No vase volba.... ale kazdopadne je lepsi silnice z bolky na jicin, nez z podebrad na jicin. Sama ves, samy brzdeni, samy rozjizdeni = neekonomicke, zdlouhave, proste na pikacu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne bych preferoval cestu stejnou jako pise Stibto, na Hradec a pak uz je to kousek. Ale nehodlam tem ....... (nemuzu najit slovo, ktere by nebylo sproste) davat 15 stovek za neco, z ceho neumi odklidit snih, v cem je vic der nez v ementalu... na tohle jim prispivat nehodlam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...