Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kryt pres radio?


Bouřlivák

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat jestli existuje nejakej kryt pres radio? myslim nejaka zaslepka od peugeota do palubky kdyz si nekdo objednal auto bez radia.Mam radio s odnim .panelem ale stejne bych to chtel nejak schovat,protoze uz mi ukradli 2 radia i bez panelu a nechci to porad vyndavat cely.Mam P306 .Pripadne kde se to da sehnat? v servisu? na vrak.? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my to koupily na jakymsi pochybnym bazaru (Praha, Na knížecí). Vypada to jako kus plastu :D :D :D :D Proste jenom kryt, kterej na to radio nasadis, ale neverim, ze by to tak moz pomohlo. Uz jsem slysel i o imitacich vydechu topeni, to by mohlo bejt lepsi, ale kde to sehnat ti nepovim. Tak hodne stesti.

Makovice

PS: Cerny folie na sklech, jsou nejlepsi kryt!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vím že na fiata bravo existuje kryt, kterej je přesnou imitací originál rádia. Je to ****, kterej se asi nekrade. Kamoš ho má a od té doby má pokoj. kromě toho já mám fólie i na bočních oknech v předu. a policajti nic. Spíš bývá velkej problém na technické, ale to už se dá zařídit všelijak :-))))

[Editováno 1/16/03 Marek206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, folie uz se tu resili, takze to s nima shrnu. Mam

-max.zatmaveni

-vidim a dokonce parkuju v centru Prahy

-Policajtum jsem platil max 200,- (kdyz je moc neprudite a nemate drahy auto, tak Vam vic ani nedaj)

-jsou dost odolny i proti rozbiti (vyzkouseno, bohuzel)

-dovnitr neni videt temer nic, takze ma od zlodeju ZATIM pokoj (klep klep :)

Hawk ... Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mam odzkousene, ze nejlepsi je radio vytahnout a misto neho strcit nejake nefunkcni \"smecko\". 3 roky me nikdo radio nevzal - az jednou me vybraly komletne auto a bohuzel funkcniho radia pod sedadlem si vsimly!!! Smejdi!!!

Ted si chci kupovat radio na minidisc!!! Snad me vydrzi dlouho - alespon mam utechu tu, ze mam auto pojistene proti kradezi (250,-kc/mesic)....

[Editováno 1/26/03 Mirek77]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...