Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zápis první schůze nového Vedení klubu


Pe.Tr

Recommended Posts

Pe.Tr: mně osobně nevadí, že povede účetnictví, jenom když bylo hlasování o loňském hospodaření, někdo (už nevím kdo) nesouhlasil s výsledkem a tím, že trunda si schvaluje sám sebe. Tuším, že odpověd zněla, že se s ním ukončuje spolupráce (dohodnuto již dříve) a převezme to externista (z toho soudím někdo mimo klub).

Já jsem souhlasil s výsledkem loňských financí, jenom se trochu obávám, aby se ten dotyčný opět neozval, že účtp pořád povede jeden a ten samý člověk. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane

1) Trundíkovi věřím

2) myslím si, že je dobré, aby klub měl dlouhodobě jednoho účetního

3) tím, že Trundík nekandidoval do vedení se zajistilo to, že nad jeho prací bude bdít současné vedení klubu a jeho revizní komise - takže by i dotyčný člen, kterému se původní stav nelíbil, mohl být spokojený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo a jak vede ucetnictvi je mi srdecne jedno - ucetnictvi z duse nenavidim a jsem vdecny za to ze se o to nekdo postara .. diky verejnemu uctu je vse dostatecne transparentni a myslim,ze kontrolni mechanismy jsou a fungujou :)

a s tema (ne)radama jsem to myslel vazne i kdyz je fakt,ze to mozna k nicemu neni (vedet to ..) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měl každý dole odkaz na profil na hlavní stránce, tak jako to mám např. já, tak se to dozvíš taky ;)

Nevím, jak moc složité to po tech. stránce je tam ten \"stav\" přidat, ale přes hlavní stránku to jde zjistit během minuty - pokud by to někdo potřeboval :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... diky verejnemu uctu je vse dostatecne transparentni ...

No, já si tím nejsem jistej úplně na 100%...ano, účet je veřejně dostupný každému, takže jakási kontrola tam je, ale na druhou stranu, když se tam odečítají položky např. za oficiální sraz klubu, tak je tam jednorázová částka a už se nikdo nedozví, co bylo třeba za pronájem chatek, popř. celého kempu, co bylo za ceny do orienťáku, za stravu atd...takže ta transparentnost taky není zcela úplná - aspoň je to můj názor, tak doufám, že mě tady někdo za to neukamenuje. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý ofiko sraz má přece své vyúčtování, ne?:myslim Lidi, kurňa, to že u nás kradou politici neznamená, že bude levá i ve financích tady na p-clubu :D:bacha

Stifler: Chytej, už letí šutr :D:D:D

[upravil dne 12.7.11 13:33 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechci do nikoho rejpat a nemyslím si, že někdo z vedení spravující účet krade,le když se bere slovo transparentnost vážně, tak si pod tím představuju 101% informací o pohybech na účtu. ;) Srazové vyúčtování, kde by bylo přesně vše dopodrobna rozepsané jsem nikdy u žádného srazu neviděl. :myslim možná je to jen moje chyba, že jsem si to na fóru nenašel, pokud to tady je, ale mám za to, že se podrobné vyúčtování nedělá, tak nevim kde je pravda. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, v klidu ;) Tek třeba teď ten poslední SK je poměrně pěkně sepsaný

Ale přiznám se, že co se účtenek týká, tak to nevím, jak to je. Ale tuším, že doklady od toho být musí, když se to pak dává do účetnictví, ne? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měly by být účtenky i nějaká přehledová listina, ale třeba od Kokořínského srazu bys mi to na fóru nenašel? :)

Jinak by se tyto podrobné rozpisy, co kolik skutečně stálo, také měly samozřejmě objevovat v účetní uzávěrce a to jsem si jistej, že určitě nebylo, proto se domnívám, že se takové podrobné vyúčtování ani nevede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě že se vede jak jinak chceš dělat učetnictvi za posledni dva až tri roky je to netransparetnejsi na foru jak kdy jindy. Pokud sis zvolil vedeni kteremu nevěříš to je pak smutne ale myslim že od toho to vedeni tady je aby hospodarnost klubu byla vysoka . A to si myslim opet za meho vedeni je vic než velka. Jen pro představu , když jsem nastoupil do vedeni pred tremi roky stare vedeni nam predalo poloprazdny eshop a 30 tisic na ucte , ted kdyz se predavalo vedeni je eshop plnej az az , na ucte je cca 150 tisic a pred par mesici jsme poridily server a sluzby okolo za 40 tisic Ad transparentnost , nechces jeste vedet marži na eshop věcech ? Ja myslim že proto si volime lidi do vedeni protože jim věříme. navic jak piše stibto , kontrolni mechanismy jsou a dokonce dvoji , jednak clenove revizni komise a ve finale učetni ktery to nakonci roku dava dohromady .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano to jsem psal a za tim nazorem si stojim .... nevim kolik toho vite o ucetnictvi a zda jste to nekdy zkouseli resit nicmene staci Ti jeden vetsi neschovanej ucet, par tejdnu/mesicu na to zapomenout a jsi doslova a do pismene v p*deli jelikoz uz to NIKDY nedas dohromady .... a myslim,ze tohle nikdo z vedeni nepripusti a ani by se to nikomu nechtelo resit jelikoz je to vojeb :):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale notak Pe.Tře, hned se nečerti...nenapsal jsem, že klubovému vedení nevěřím, jen když si někdo troufne tvrdit, že je něco transparentní, tak by to mělo být opravdu sevším všudy a pak už je jedno, jestli je kontrola dvojí nebo desatera...pokud někdo chce tvrdit, že mají členové klubu 100% přehled o klubovém účtu, tak já tvrdím, že to pro mě tedy 100% rozhodně není, ale tím netvrdím, že v tom má vedení bordel nebo dokonce, že jsou na klubovém účtu podivné machinace. ;)

Takže kamenování mé osoby je již v plném proudu... Zase budu za toho špatného, co to tady rozeštvává a budu všem trnem v oku. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...